Jump to content
Dennis12.

Waiter Job - A more unique style

Recommended Posts

Hai noroc ma baieti, am creeat un job pentru un client dupa propriile idei, el mi-a dat o idee asa, basic sa zic si a iesit ceea ce puteti vedea in clip, eu zic ca a iesit relativ bine ? 

Acum las si la aprecierea voastra .. as aprecia daca ati lasa un LIKE pe youtube si poate si un COMENTARIU.

• Upvote 2

La 14.09.2018 la 10:02, Kiran a spus:

felicitări, un job cat de cat complex xD

Multumesc !

La 06.01.2019 la 20:07, CTMBeast a spus:

Este frumusel insa nu il vad ca fiind un job bun de implementat pe un server. Felicitari!

Multumesc ! 

Acum 12 minute, Mirage a spus:

Destul de okay, poti pune si actori? L-am mai vazut pe undeva...

Se pot pune si actori, dar clientul meu a preferat fara. Daca ma acuzi de copiat, nu e cazul, as posta gratuit chiar acum sourcecode-ul, dar a fost facut pentru un client, am promis ca nu va ajunge pe internet din mana mea. Conceptul jobului normal ca l-ai mai vazut pe undeva, dar pana si actiunes e putin diferita si atasamentele daca te uiti.

La 14.09.2018 la 2:02, Dennis12. a spus:

Hai noroc ma baieti, am creeat un job pentru un client dupa propriile idei, el mi-a dat o idee asa, basic sa zic si a iesit ceea ce puteti vedea in clip, eu zic ca a iesit relativ bine ? 

Acum las si la aprecierea voastra .. as aprecia daca ati lasa un LIKE pe youtube si poate si un COMENTARIU.

Chào Mừng Đến với ......

Welcome to ....

#LemSa

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By NewTon
      Vand cont de SA:MP pe purple cu cont premium, iphone, 30 ore jucate, 2 masini si level 5, aproape lv 6. Pretul este de 5e pe PayPal, daca esti interesat PM aici sau ca sa rsp mai rapid pe discord NewTon.BDT#9853.
    • By HPQ123
      https://youtu.be/RtnFIRJVAkc
    • By Matthew Douglas
      Hello, the server is completely up and running, everything is done: plugin fixed! mysql fixed! But on the server, none Costum map (exterior/interior)  Not visible, If you can, help me.

• By MaryusMty
      Username: MaryusMty Nume gamemode: LEAK RPG Creator (sau editor): Edison  , MaryusMty & Hanako  (Mapper : SmacK/zeoKv2) Poze/Video în care prezinți modul de joc:  Link Virustotal: https://www.virustotal.com/gui/url/d24e7faff9863cb5584adb4bcfb4fcf45da519b2cd7b8e7f97f186b413653a39/detection Link download: https://www.mediafire.com/file/5uekc7rb4yozxta/gm_leak.rar/file Link download systems.inc bun :  https://www.mediafire.com/file/993pw3pc6s6rqro/systems.inc/file Alte precizări:    Panel: in videoclip apare si un panel editat de la wCode Cyan pe acela il vand aveti discordul in descriere puteti sa-mi lasati PM pentru el.
      Update (leak.ro) v.1.33 beta
      a fost schimnat jobul de drugs dealer [/startcut] -> [/changeplant] -> daca nu reusesti in 160 sec primesti Wanted 3
      a fost implementat sistemul de jobgoal 
      a fost adaugat mapping in zona de cumparare a voucheru-lui
      a fost adaugat sistemul de voucher 
      a fost reparat bugul cu uber
      a fost alocat un server privat pentru testarea noilor sisteme 

Update (leak.ro) v.1.32
      job implementat [Cultivator - castig de minim 230k/min] 
      reparate bugurile de la job-ul nou [Cultivator] 
      getgift mutat pe insula
      adaugata mapa event HNS 
      rezolvate toate bug-uriile de la job-uri
      rezolvat bugul cu trade in banca / faction hq [depozitai banii cand erau in trade]
      adaugata misiune speciala [/gps -> los santos -> mission place]
      Update (leak.ro) v.1.31
       a fost adaugat crate 
       a fost schimbat logo-ul
       rezolvate unele bug-uri
       a fost schimbat spawn-ul
       a fost adaugat glovo/uber (scos pizza si taxi)
       a fost adaugata comanda /bonus 
       a fost adaugat mai mult mapping la spawn
       scos mapping-ul de la plaja
       a fost adaugat rentcar pe dialog
       acum nu mai poti da /fare ca si Paramedic
       acum scade fuel-ul la motociclete
       au fost adaugate Leak Points 
       rezolvat bug-ul la Car Jacker (te puteai urca in masina de PD si sa o furi)
       shop-ul a fost modificat
    • By ip_mwn
      Salut , de ceva timp ma ocup cu editarea serverelor de discord la cea mai inalta calitate, fiecare server care l-am editat toti au ramas multumiti de ceea ce am facut deci ,
      Cine doreste un edit bun la serverul sau de discord 
      discord: cnbed#8414
      Nu o sa regretati nu costa nimic!!!!

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

This site uses cookies. By continuing browsing, you agree to the use of this information. For more details, see Terms of Use and Privacy Policy.