Jump to content

Recommended Posts

Poziţie: MAPPER
Ce servicii pot oferi: Mapping pentru servere RPG / RP
Alte detalii: Pretul variaza in functie de complexitatea MAPPING-ULUI cerut , Accept schimburi de bunuri.

Mapping realizat de minehttps://imgur.com/a/DLVaYir

Imi rezerv dreptul de a refuza o comanda,daca timpul nu imi permite.

Plata se va face in doua transe:jumatate la inceput si jumatate la sfarsit pentru a ma asigura ca nu muncesc degeaba.

MAPPING-UL va fi trimis / adaugat abia dupa confirmarea de primire a ultimei transe.

DISCORD : Maxim#5234

Pentru discutii ,trimiteti un PM ,nu lasati reply.

Ii rog pe cei ce nu sunt de acord cu absolut toate conditiile sa nu dea mesaj!!.

Edited by Flint331
Am adaugat poze.

SA:MP </>
DISCORD: Flint#1111
MY DISCORD SERVER: 
https://discord.gg/gCCWHmS

tenor.gif

10 hours ago, Flint331 said:

Poziţie: MAPPER
Ce servicii pot oferi: Mapping
Alte detalii: Pretul variaza in functie de complexitatea MAPPING-ULUI cerut , Accept schimburi de bunuri.

Imi rezerv dreptul de a refuza o comanda,daca timpul nu imi permite.

Plata se va face in doua transe:jumatate la inceput si jumatate la sfarsit pentru a ma asigura ca nu muncesc degeaba.

MAPPING-UL va fi trimis / adaugat abia dupa confirmarea de primire a ultimei transe.

DISCORD : Maxim#5234

Pentru discutii ,trimiteti un PM ,nu lasati reply.

Ii rog pe cei ce nu sunt de acord cu absolut toate conditiile sa nu dea mesaj!!.

Ceva facut de tine sa ne dam seama cat de bun esti in mapping, ai? Nu de alta dar imi caut un mapper pentru anumite chestii!

Ai nevoie de ajutor in scripting si nu ai bani? Te pot ajuta cu mare drag. Dar asta nu inseamna sa iti lucrez un Sistem de joc complet, daca ai nevoie de ajutor ma poti contacta pe Discord.ezgif-2-3a38433e2465.gif.9283810e304f5e405309769455e5e14b.gif

5 hours ago, AndreiAddv said:

Bun, si niste poze sa vedem ce ai lucrat?

3 hours ago, razvanduciuc said:

Ceva facut de tine sa ne dam seama cat de bun esti in mapping, ai? Nu de alta dar imi caut un mapper pentru anumite chestii!

Va puteti uita , am adaugat niste poze!

SA:MP </>
DISCORD: Flint#1111
MY DISCORD SERVER: 
https://discord.gg/gCCWHmS

tenor.gif

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By Jiust
      Buna ziua, eu ma numesc aLuNa.
      Eu ofer Servicii Mapping!
      -> Nu eu le pun pe gamemode-ul tau
      -> Dupa ce ti-am trimis codul il voi sterge din calculatorul meu
      -> Preturi pentru toata lumea
      -> Calitate
      -> Detin proiecte
      -> Sunt la inceput dar am experienta
      -> Daca doresti sa ma contactezi da-mi add pe discord: aLuNa#0026
      -> Daca doresti sa iti prezint proiectele mele ma contactezi.

• By Jiust
      Buna ziua, eu ofer servicii de mapping profesionale. Eu am o experienta doar de 9 luni dar pot spune ca sunt foarte priceput. Preturile la mine sunt de buzunarul tuturor. 
      -Pot face insule, etc.
      -Va pot modifica spawnul.
      -Mai multe detalii pe discord
      -Discordul meu: aLuNa#0026
    • By Jokerboy
      Comunitate de SAMP, Dark-Moon își va deschide porțile în luna August.
      Ce dispune serverul?:
      - tutorial stil GTA San Andreas Singleplayer.
      - 4 misiuni(Cartea cu Rime, Masina Furata, Misiunea lui Stefan si Decorarea Fermei).
      - Sistem de Telefon.
      - Culori si Lasere pentru arme.
      Și multe alte sisteme pe serverul de SAMP.
      Dacă vreți să aflați mai multe informații legat de serverul de SAMP si de comunitate. Poți intra în link-urile de mai jos.
      Discord: https://discord.com/invite/GUMdStV
      YouTube:  https://www.youtube.com/channel/UCgspLffXhstF6-MqTmm2_BQ

• By WiDuAlK
      Salut, inainte de toate o mica prezentare.
      Nume: Claudiu / WiDuAlK Tip servicii: scripting & mapping Nivel de cunostinte: Experimentat Varsta: 20 Contact: Discord:WiDuAlK#6742 sau PM aici Cunostinte:
      C++ C Matlab Pawn MAP EDITOR TextDraw Editor Ce pot oferi? Depinde de ce mi se cere. 
      Sisteme de la simplu la foarte complex ca nivel de dificultate Mapping Optimizare Rezolvare a oricarui tip de bug Ofer servicii pentru sisteme , nu creez GM uri de la 0 pentru ca e prea mult ca si timp, doar asambluri de sisteme pe care le introduceti dumneavoastra in GameMode. O modalitate este sa comandati toate sistemele de care aveti nevoie pentru un GM, plata se face pentru fiecare in parte iar la final aveti un GM construit pe bucati.
      Ofer asistare pentru introducerea sistemului, rezolvarea bug-urilor nedescoperite pana in momentul predarii scriptului, in alte cuvinte, dumneavoastra plasati cererea, eu creez sistemul, il testam impreuna, il montam, iar pe parcurs daca apar anumite bug-uri pe care nu le am descoperit initial ofer suport si rezolvare.[GARANTIE ASUPRA SCRIPTULUI]
      Metoda:
      Dumneavoastra plasati cererea Eu voi crea sistemul Il testam impreuna Se face tranzactia monetara Se ofera sistemul Plata:
      PayPal Cont bancar: IBAN Pretul e in functie de produs si de complexitatea lui.
    • By Andrei141
      Salut, mă numesc Andrei, dețin un server de samp în lucru (rpg.sevenstar.ro)
      În același timp dețin și www.sevenstar.ro
      Caut pentru serverul de samp 
      -Testeri server 
      -Admini 
      -Helperi
      -Lideri 
      În același timp caut și alte servere de samp/cs
      Pentru serverele de samp ofer web host pentru panel, ofer și dns sub forma "svtau.sevenstar.ro"
      Pentru serverele de cs ofer categorie pe forum 
      Caut și o persoana care se pricepe cât de cât la web developing
      Dar și o persoana care se pricepe la scripting
      Astept cât mai multe mesaje în privat
      Pentru mai multe detalii aștept un PM
      Va aștept și pe discord: https://discord.gg/YUDfJd
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.