Jump to content

Gamemode Toxic-Game


skillzw0w

Recommended Posts

La 14.07.2018 la 13:22, SkillZ_IT. a spus:

Gamemode-ul a tinut 80 online fara problema la 150+ tickuri

Am inceput de la burned si a ajuns la o versiune buna zic eu.

Va rog sa pastrati creditele.

 

Download: http://www.girlshare.ro/3490148818.2

VirusTotal: https://www.virustotal.com/#/url/22444c574cff1be7ceee27b61eb146d24d2e7734d1af7e3590675b9511cb2057/detection

Video:  

 

de ce cand ma loghez la rcon imi da server clns conection cv de genu si e bn bagat zice ca e bn si iau dupa asta. ce fac.

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, Daviduk said:

de ce cand ma loghez la rcon imi da server clns conection cv de genu si e bn bagat zice ca e bn si iau dupa asta. ce fac.

Intra in Folderul unde ai GameMode-ul si intra in server.cfg si vezi rcon_password, si schimbi parola care o vrei tu.

Edited by Mihai775
Link to comment
Share on other sites

Acum 9 ore, Daviduk a spus:

de ce cand ma loghez la rcon imi da server clns conection cv de genu si e bn bagat zice ca e bn si iau dupa asta. ce fac.

cauta SkillZ in gamemode si inlocuieste cu numele tau, este functia rcon_login daca imi aduc bine aminte

Link to comment
Share on other sites

La 17.07.2018 la 14:43, Kiran a spus:

esti tare in scripting, rezolva-le, nimeni nu-ti da gamemode bun asa moka, doar daca nu ai ce face.

totusi odata ce postezi un gm ar trebui sa anunti cu privire la bug-urile incluse, are peste 10 bug-uri mari,  eu unul am server cu gm propriu, dar am unul beta unde testez gm-uri,si asta pot spune ca este unul foarte nereusit.

Link to comment
Share on other sites

Acum 10 ore, billya02 a spus:

totusi odata ce postezi un gm ar trebui sa anunti cu privire la bug-urile incluse, are peste 10 bug-uri mari,  eu unul am server cu gm propriu, dar am unul beta unde testez gm-uri,si asta pot spune ca este unul foarte nereusit.

Aproape toate gm-urile de pe forumuri au bug-uri, asa au fost creeate pe vremea lor. 

(cei ce vor gm-uri bune, sa se angajeze la 0 ping si sa ciordeasca ce pot :)))) *caterinca* )

Ares4  =(

 

 

Link to comment
Share on other sites

Acum 2 ore, Kiran a spus:

Aproape toate gm-urile de pe forumuri au bug-uri, asa au fost creeate pe vremea lor. 

(cei ce vor gm-uri bune, sa se angajeze la 0 ping si sa ciordeasca ce pot :)))) *caterinca* )

eu am un gm foarte bun facut de la 0 mai am de bagat system-ul vip si de rezolvat vreo 4 warninguri de la actori, si sa adaug locatiile din sf. M-ar tenta sa il vand dar dupa se va revinde de multe ori si se vor pierde creditele.

Link to comment
Share on other sites

Acum 16 ore, billya02 a spus:

totusi odata ce postezi un gm ar trebui sa anunti cu privire la bug-urile incluse, are peste 10 bug-uri mari,  eu unul am server cu gm propriu, dar am unul beta unde testez gm-uri,si asta pot spune ca este unul foarte nereusit.

1. Orice gamemode are buguri, eu unul nu le-am gasit, imi cer scuze.

2. Daca ai niste cunostinte le pot rezolva, nu sa vii la mine sa plangi in topic.

3. Am publicat gamemode-ul gratis, fara nici un ban, doar pentru ca am fost rugat sa fac asta.

4. Nu stiu ce astepatari ai la un gammeode de pe net, daca tu ai un gamemode reusit bravo tie, iti poti deschide un topic sa il prezinti.

Link to comment
Share on other sites

La 20.07.2018 la 17:33, SkillZ_IT. a spus:

1. Orice gamemode are buguri, eu unul nu le-am gasit, imi cer scuze.

2. Daca ai niste cunostinte le pot rezolva, nu sa vii la mine sa plangi in topic.

3. Am publicat gamemode-ul gratis, fara nici un ban, doar pentru ca am fost rugat sa fac asta.

4. Nu stiu ce astepatari ai la un gammeode de pe net, daca tu ai un gamemode reusit bravo tie, iti poti deschide un topic sa il prezinti.

Nu are rost sa prezint gm deoarece după ce va fi prezentat va fi postat la fel pe inca 50 de forumuri și schimbate creditele.

 

Link to comment
Share on other sites

On 7/17/2018 at 9:53 PM, ANDR said:

deja le-am rezolvat

Tu mereu le rezolvi, scripterul pu*i, ia vezi dracu ca nu esti tu mare scripter, daca te pun sa-mi rezolvi un bug, te caci pe tine la tutorialele lui Edison, ramai dracu acolo pe B-Hood, fa si tu raport dracu ca tot ai luat admin, mare scripter, vezi vb cu Raduq sa te inlocuiasca cu Edi.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

gmul are ft multe buguri bro cum ar fi factiunile au girofarurile invers adica la lspd la masinile cele 2 adica infernus-urile numele POLICE si cu girofarul este pe 2 masini la tow trwck si nu stiu cum sa rezolv la fel e si in ntionalguard si in taxi ls si in paramedic ls , factiunile nu se vad pe harta si nici ds-ul unele comenzi nu stiu dece sunt puse in comanda /ah daca nu merg cum ar fii :/fuelcar,/fpk  care e importanta simulte cmd are nu merg el e fain si stiu ca nu esi tu de vina cu nimic dar ar fi  fain sa nu mai aiba nici un bug 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
On 7/20/2019 at 7:12 PM, KINGLaurZ said:

Salut, Poti sa-mi dai Gm-ul pe un alt link precum Mediafire sau altu, pentru ca acest link nu imi functioneaza in tara unde ma aflu. Terog frumos!

+1 Buna treaba !

am pus

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.