Jump to content

Gamemode SHAWN -> Sistem battlegrounds


Qubit

Recommended Posts

On 4/5/2018 at 12:41 AM, Qubit said:

Sa mori tu ca am luat sistemul pubg de la tine ? =)))) haha , esti foarte glumet copile ! Sistemul mi l-a creat @Mister , asa ca esti doar un copil ofticos ce abereaza, si cere atentie rau. Te-am pupat

Bai nene, postarea ta a aparut fix dupa 2-a saptamani de cand am postat eu sistemul pubg FREE, si aici pe site si pe alte site-uri. Cum de pana acum nu l-ai pus in vanzare?

Parerea mea, nu va lasati dusi de val, eu nu recomand, cunosc persoana ce face. Fura adauga si vinde. EXACT CE PUTETI FACE SI VOI. Doar ca voua va este lene sa faceti aceste treburi si mai bine deti bani pentru un gm full bugs, dar are sistem de pubg si sistem de bank rob. Va dau sistemele toate de pe gm-ul playnion ca le am si cel de heist si cel de dark zone + bank robber si restul toate, va dau sistemul de pubg gratis si bank robber unic, pe 5 feluri de a da rob, si multe alte sisteme + joburi foarte bine lucrate. 

Tot ce aveti de facut este sa imi dati un PM! :)

 

Ai nevoie de ajutor in scripting si nu ai bani? Te pot ajuta cu mare drag. Dar asta nu inseamna sa iti lucrez un Sistem de joc complet, daca ai nevoie de ajutor ma poti contacta pe Discord.ezgif-2-3a38433e2465.gif.9283810e304f5e405309769455e5e14b.gif

Link to comment
Share on other sites

Am dat reply-ul de 2-a ori din greseala! :)

 

Edited by razvanduciuc

Ai nevoie de ajutor in scripting si nu ai bani? Te pot ajuta cu mare drag. Dar asta nu inseamna sa iti lucrez un Sistem de joc complet, daca ai nevoie de ajutor ma poti contacta pe Discord.ezgif-2-3a38433e2465.gif.9283810e304f5e405309769455e5e14b.gif

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, razvanduciuc said:

Bai nene, postarea ta a aparut fix dupa 2-a saptamani de cand am postat eu sistemul pubg FREE, si aici pe site si pe alte site-uri. Cum de pana acum nu l-ai pus in vanzare?

Parerea mea, nu va lasati dusi de val, eu nu recomand, cunosc persoana ce face. Fura adauga si vinde. EXACT CE PUTETI FACE SI VOI. Doar ca voua va este lene sa faceti aceste treburi si mai bine deti bani pentru un gm full bugs, dar are sistem de pubg si sistem de bank rob. Va dau sistemele toate de pe gm-ul playnion ca le am si cel de heist si cel de dark zone + bank robber si restul toate, va dau sistemul de pubg gratis si bank robber unic, pe 5 feluri de a da rob, si multe alte sisteme + joburi foarte bine lucrate. 

Tot ce aveti de facut este sa imi dati un PM! :)

 

Esti copil rau .. 

Sa mor eu , du-te si impusca-te 

Ce p*** mea nu intelegi ca ma faci si sa injur, daca omu a zis ca a cumparat de la @Mister ce o ti una si buna cu cacatu tau de sistem ca nu stiu ce ai postat pe internet si toate cele, vezi-ti de treaba ta si taci 

 

recomand baiatu’ , spor la vanzare

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Cosmink47 said:

l-as cumpara eu da mi-e sa nu apara pe net cum sa intampla de obicei

GM-ul il poti gasi si free + sistemele toate ... daca stai doar pe acest forum totul o sa gasesti pe bani, insa pe alte forumuri e free download. SA:MP-ul nu mai e ce a fost inainte si nu are nici un farmec sa se vanda anumite cacaturi care sunt facute intr-o comunitate de mai multi scripteri, apoi sa se puna in vanzare, este penibil.

Eu am foarte multe sismteme facute cu anumiti scripteri care sunt buni si ei le vand eu le dau free. Pentru ca sunt nesimtiti si isi fac de cap cu o munca depusa in grup. Daca ei faceau acele sisteme singuri era alta treaba, dar atata timp cat e facut de un grup, nu e unic si nici creditele unui simplu scripter.

Ai nevoie de ajutor in scripting si nu ai bani? Te pot ajuta cu mare drag. Dar asta nu inseamna sa iti lucrez un Sistem de joc complet, daca ai nevoie de ajutor ma poti contacta pe Discord.ezgif-2-3a38433e2465.gif.9283810e304f5e405309769455e5e14b.gif

Link to comment
Share on other sites

On 4/10/2018 at 7:13 PM, Cosmink47 said:

l-as cumpara eu da mi-e sa nu apara pe net cum sa intampla de obicei

Nu l-a mai cumparat nimeni pana acum, ai fi singurul care il cumpara, si este decizia ta daca il pui pe net sau nu , dar nu vad rostul sa cumperi ceva , ca sa il dai gratis dupa.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Acum 57 minute, Heloo12017 a spus:

Posteaza-l si tu free oricum o sa ajuns pe net iti zic eu..ti-l cumpara unu mai jmeker cu portofelu cat casa si isi baga pula in el de gamemode si il posteaza pe net ai grija!

ai gm shawn daca da mil poti da te rog frumos mersi

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 6 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.