Jump to content

GameMode Ruby Nephrite [BIG UPDATED] Edited by AndreiGB


AndreiGB

Recommended Posts

Hai salut, ajuta-ma te rog cu ceva... nu stiu cum sa-mi dau admin din gamemode-ul asta. M-am logat din /rcon login, dupa cand vreau sa-mi dau admin zice ca nu am admin 6+... functia aia cu "EstiFondator" am vrut s-o rezolv insa nu ma lasa... Deci cum fac?

(sunt nou, cu serverele, nu ma judecati...)

Link to comment
Share on other sites

On 4/4/2018 at 3:18 PM, _iCristiaN_ said:

1. Baza de date nu e de la gamemode, sau daca e de la gamemode  nu e compatibila in totalitate.

Venind vorba de baza, a da,  NU EXISTA SYSTEM DE GARAJ IN TOTALITATE... Gamemode-ul e mai mult decat buguit... Ar trebui sa-ti fie rusine... profiti de pe urma altora, nu stii cum sa faci abonati? Ai venit doar sa prostesti copii cu gamemode-uri d-astea, bai frate esti JALNIC!

Gamemode-ul este Galaxy-Arena, el doar a pus sistemul de accesori si gata, sistemul de create e netermiat, garage e terminat

mai tare e bigzone

Link to comment
Share on other sites

Salut, am revenit cu o noua intrebare, de ce cand ma loghez cu aceeasi parola pe care am folosit-o cand m-am inregistrat imi zice ca nu e buna? Nu am prea multe cunostinte in legatura cu  scriptat-ul dar sa scriu de 2 ori acelasi lucru sunt capabil.

Aici am o poza cu conectarea la baza de date pe care am facut-o, in caz ca nu e corecta ma poti ajuta corectand-o ? Este pe localhost . Poza : 6MErIff.png

Daca nu ai inteles care imi este problema it ipot face un video cu acest lucru sau doar ss, depinde cum vrei. Ar fi foarte amabil din partea ta sa ma ajuti, sunt nou in scripting-ul unui server de samp si am gasit ceva atractiv in asta, as vrea sa continui. Mersi de atentie!

Link to comment
Share on other sites

Acum 38 minute, RaduAndrei a spus:

Salut, am revenit cu o noua intrebare, de ce cand ma loghez cu aceeasi parola pe care am folosit-o cand m-am inregistrat imi zice ca nu e buna? Nu am prea multe cunostinte in legatura cu  scriptat-ul dar sa scriu de 2 ori acelasi lucru sunt capabil.

Aici am o poza cu conectarea la baza de date pe care am facut-o, in caz ca nu e corecta ma poti ajuta corectand-o ? Este pe localhost . Poza : 6MErIff.png

Daca nu ai inteles care imi este problema it ipot face un video cu acest lucru sau doar ss, depinde cum vrei. Ar fi foarte amabil din partea ta sa ma ajuti, sunt nou in scripting-ul unui server de samp si am gasit ceva atractiv in asta, as vrea sa continui. Mersi de atentie!

Lasa-te de scripting daca nu stii nici macar asta.

Link to comment
Share on other sites

Frate, ce sa zic, mersi de ajutor, de obicei inmultesc cu 10 si o dau inapoi dar de data asta sunt constient ca nu stiu prea multe, de unde as putea sa invat ? Crede-ma ca nu esti nici mai inteligent si nici mai matur daca zici asta.

In concluzie nu m-ai ajutat cu nimic si sper sa patesti la fel, un sfat pentru viitor, URMATOAREA DATA TACI DACA CE SPUI ESTE INUTIL.

Da-te mare si tare intre scripteri cu experienta, nu in fata mea.

Edited by RaduAndrei
Link to comment
Share on other sites

La 4/10/2018 la 18:18, RaduAndrei a spus:

Frate, ce sa zic, mersi de ajutor, de obicei inmultesc cu 10 si o dau inapoi dar de data asta sunt constient ca nu stiu prea multe, de unde as putea sa invat ? Crede-ma ca nu esti nici mai inteligent si nici mai matur daca zici asta.

In concluzie nu m-ai ajutat cu nimic si sper sa patesti la fel, un sfat pentru viitor, URMATOAREA DATA TACI DACA CE SPUI ESTE INUTIL.

Da-te mare si tare intre scripteri cu experienta, nu in fata mea.

incearca asa :

SQL = mysql_connect("localhost", "root", "baza", "");

YouTube : Click

Discord : CosminAK47#8524

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
La 29.03.2018 la 14:49, AndreiGB a spus:

Da, majoritatea bugurilor au fost rezolvate si daca e dupa ce il public sa mai fie buguri voi fi incantat sa va ajut in acest topic.

Am probleme cu gps cand dau la San Fierro nu imi pune checkpoint unde sunt aflate bizurile din sf? Cine ma poate ajuta va avea admin la deschidere.

skype: RaduCR7

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.