Jump to content

Gamemode GoldPlay Ultima Versiune!


Kraim

Recommended Posts

1 minute ago, razvanduciuc said:

Win 7

 

Mda si eu tot 7 dar maine o sa vorbesc cu un prieten care are windows 10 daca lui ii merge iti spun

Si daca e o sa ti-l dau eu direct compilat daca nu iti merge tie si nu iti poti schimba windows, dar o sa fie mult de munca la baza de date sa o pui la punct 

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, LZRiulian said:

Mda si eu tot 7 dar maine o sa vorbesc cu un prieten care are windows 10 daca lui ii merge iti spun

Si daca e o sa ti-l dau eu direct compilat daca nu iti merge tie si nu iti poti schimba windows, dar o sa fie mult de munca la baza de date sa o pui la punct 

 

Eu am serverul meu, dar vroiam sa vad cum arata acest GM, nu am nevoie de el oricum.

Nu te lasa sa il complimi, ca a fost compilat cu un alt tip de procesor sau chiar pawno, dar nu a permis compilatul acestuia din anumite cauze.

E facut in asa fel incat sa nu se poata folosi.

Nu stiu exact problema, dar nici nu imi bat capul. Problema este ca sunt altii care poate isi doresc GM-ul si nu il pot folosi.

Ai nevoie de ajutor in scripting si nu ai bani? Te pot ajuta cu mare drag. Dar asta nu inseamna sa iti lucrez un Sistem de joc complet, daca ai nevoie de ajutor ma poti contacta pe Discord.ezgif-2-3a38433e2465.gif.9283810e304f5e405309769455e5e14b.gif

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, razvanduciuc said:

Eu am serverul meu, dar vroiam sa vad cum arata acest GM, nu am nevoie de el oricum.

Nu te lasa sa il complimi, ca a fost compilat cu un alt tip de procesor sau chiar pawno, dar nu a permis compilatul acestuia din anumite cauze.

E facut in asa fel incat sa nu se poata folosi.

Nu stiu exact problema, dar nici nu imi bat capul. Problema este ca sunt altii care poate isi doresc GM-ul si nu il pot folosi.

Ai playeri pe server?  Tu esti scripterul lui?  

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, LZRiulian said:

Ai playeri pe server?  Tu esti scripterul lui?  

E serverul meu, eu imi scriptez tot, nu am nevoie de scripteri. Nu sunt playeri ca am parolat serverul, au fost playeri si 70 on, doar ca toti vroiau grade si am pus parola la server sa fac mai multe update-uri, poate il deschid in continuare, poate nu.. Acum depinde, dar slabe sanse sa il mai deschid. Ca nu am timp de scripting, am servici, familie si mna, e greu. Ma ocup cu alte chestii mult mai importante decat serverul de samp.

Dar mai intru cu prietenii pe serverul meu si ne distram acolo, ca au toti parola de la svr.

 

Ai nevoie de ajutor in scripting si nu ai bani? Te pot ajuta cu mare drag. Dar asta nu inseamna sa iti lucrez un Sistem de joc complet, daca ai nevoie de ajutor ma poti contacta pe Discord.ezgif-2-3a38433e2465.gif.9283810e304f5e405309769455e5e14b.gif

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, razvanduciuc said:

E serverul meu, eu imi scriptez tot, nu am nevoie de scripteri. Nu sunt playeri ca am parolat serverul, au fost playeri si 70 on, doar ca toti vroiau grade si am pus parola la server sa fac mai multe update-uri, poate il deschid in continuare, poate nu.. Acum depinde, dar slabe sanse sa il mai deschid. Ca nu am timp de scripting, am servici, familie si mna, e greu. Ma ocup cu alte chestii mult mai importante decat serverul de samp.

Dar mai intru cu prietenii pe serverul meu si ne distram acolo, ca au toti parola de la svr.

 

Tot pe gm burned

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, LZRiulian said:

Daca e ne apucam de un proiect amundoi

Nu ma apuc de nici un proiect cu nimeni, am facut parte din aceste chestii, dar nu mai am nevoie. Prea multa bataie de cap pentru nimic, oricum serverele de samp sunt la un capital foarte mare de aproximativ 50-100 servere deschise zilnic, dar in acelasi timp se si inchid la fel. Sunt deschise doar pentru a face bani din donatii, majoritatea fac asta. Eu am deschis serverul de distractii, nimic mai mult. Doar ca daca toti doresc admin, la mine pe server nu se ofera admin pe un colt de paine, se ofera pentru activitatea dobandita serverului si pe responsabilitate ca player/admin. In rest nimic. Toata lumea primea grad daca merita, doar ca erau unii prea prosti pentru a fi bagati in seama, si am decis sa il parolez pentru mine si prietenii mei.

Ai nevoie de ajutor in scripting si nu ai bani? Te pot ajuta cu mare drag. Dar asta nu inseamna sa iti lucrez un Sistem de joc complet, daca ai nevoie de ajutor ma poti contacta pe Discord.ezgif-2-3a38433e2465.gif.9283810e304f5e405309769455e5e14b.gif

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, LZRiulian said:

Tot pe gm burned

Nu, este un gm facut de la 0. Dar am luat si ceva sisteme de pe alte gm-uri, dar majoritatea serverului e facut de mine, 70-80% e facut de mine in rest e copy + paste, defapt nu e chiar copy + paste, eu m-am uitat de pe alte gm-uri si mi-am facut asemanator sistemelor de pe celelalte gm-uri, sunt si 2-a sisteme copy + paste, dar in rest e facut de mine.

Ai nevoie de ajutor in scripting si nu ai bani? Te pot ajuta cu mare drag. Dar asta nu inseamna sa iti lucrez un Sistem de joc complet, daca ai nevoie de ajutor ma poti contacta pe Discord.ezgif-2-3a38433e2465.gif.9283810e304f5e405309769455e5e14b.gif

Link to comment
Share on other sites

La 28.03.2018 la 2:07, razvanduciuc a spus:

Nu, este un gm facut de la 0. Dar am luat si ceva sisteme de pe alte gm-uri, dar majoritatea serverului e facut de mine, 70-80% e facut de mine in rest e copy + paste, defapt nu e chiar copy + paste, eu m-am uitat de pe alte gm-uri si mi-am facut asemanator sistemelor de pe celelalte gm-uri, sunt si 2-a sisteme copy + paste, dar in rest e facut de mine.

Singuru scripter de pe Goldplay a fost Era asa ca guritza mica.

Link to comment
Share on other sites

On 3/26/2018 at 4:37 PM, Kraim said:

da, dupa parerea mea sunt niste terminati, au vrut sa ma bage scripter, dar nici datele nu le dau, si m-a pus sa le iau panel, asa ca am facut alegerea sa le pun gamemode-ul pe net

nu te numesti scripter, nu stiu de au putut sa te gasesasca fix pe tine sa fii "scripter" la goldplay.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.