Jump to content

Gamemode GoldPlay Ultima Versiune!


Kraim

Recommended Posts

2 minutes ago, LeonardPWN said:

@Mister asa sunt "scripterii 2k18", daca nu le convine ceva, poc, gm pe net.

 

@Kraimfoarte urat din partea ta sa postezi gamemode-ul comunitatii goldplay pe net. Nici nu te gandesti cat de mult s-a lucrat la server, pana si eu am lucrat pe el pana sa-l preia @EraSy, si nu am luat 2-3 ore, am lucrat zile intregi.

Cum spunea si Mister, asta arata cat de serios esti tu, nu stiu cine-i prost sa te i-a pe tine in proiecte daca faci chestii din astea.

Nu-i frumos.

nici eu nu am vrut sa fac asta, dar dupa cele aflate despre ei, asta meritau

Link to comment
Share on other sites

Acum 26 minute, Uzzi25. a spus:

Ai de ... daca si asta mai e gamemode , pacat de comunitate ce sa zic :)))))))))

Cum adica "daca si asta mai e gamemode", tu stii macar cat s-a lucrat la gamemode-ul asta? L-am adus intr-o stare in care nici macar Edison nu-l mai recunoaste din punct de vedere al codului.

Nu mai vorbii in necunostinta de cauza.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, EraSy said:

Astept sa vad progresul tau, in 2 saptamani, cu tot cu scoala, sa faci optmizare si implementare.

Eu nu am ce progres sa fac ca eu nu lucrez la comanda fac asta din pasiune , eu am zis de ce am vazut in videouri adica un fish un logo + 3-5 chesti .

Link to comment
Share on other sites

E putin ciudatel.

Toata lumea zice ca sta 30-40 de minute la compile prin pawno, altii ca 10 minute, ba 1 minut prin Sublime Text 3, eu am incercat cu ambele, niciodata nu ajung la un rezultat.

Nu vrea sa compileze orice-ar fi..

Sta si sta si sta... ore in sir.

31000 linii..

Nu stiu ce foloseste la compile, fie ca procesorul (probabil) fie ca placa video (putin probabil) da' amandoua sunt mai mult decat ok, deci nu vad care e problema. :/ Vreo idee?

Link to comment
Share on other sites

Acum 9 ore, Samp player a spus:

E putin ciudatel.

Toata lumea zice ca sta 30-40 de minute la compile prin pawno, altii ca 10 minute, ba 1 minut prin Sublime Text 3, eu am incercat cu ambele, niciodata nu ajung la un rezultat.

Nu vrea sa compileze orice-ar fi..

Sta si sta si sta... ore in sir.

31000 linii..

Nu stiu ce foloseste la compile, fie ca procesorul (probabil) fie ca placa video (putin probabil) da' amandoua sunt mai mult decat ok, deci nu vad care e problema. :/ Vreo idee?

Acceasi problema o am si eu

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, LZRiulian said:

Ma poate ajuta si pe mine careva sa il pot face sa se compileze ce drq are ?

Ce windows imi trebui ?

E de la GM, nu de la windows, e facut cu errori in pwn.

Ai nevoie de ajutor in scripting si nu ai bani? Te pot ajuta cu mare drag. Dar asta nu inseamna sa iti lucrez un Sistem de joc complet, daca ai nevoie de ajutor ma poti contacta pe Discord.ezgif-2-3a38433e2465.gif.9283810e304f5e405309769455e5e14b.gif

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, LZRiulian said:

da dar de ce la alti le merg ?

 

Nici la mine nu se complima si am windows licentiat pe 2 ani, mai am 1 an la windows, nu e de la windows, e de la pwn. La care altii, nu vezi ca toata lumea e agitata pe aici ca nu le functioneaza.

Revin cu un citat cand rezolv problema si iti spun ce ai de facut pentru a functiona.

Ai nevoie de ajutor in scripting si nu ai bani? Te pot ajuta cu mare drag. Dar asta nu inseamna sa iti lucrez un Sistem de joc complet, daca ai nevoie de ajutor ma poti contacta pe Discord.ezgif-2-3a38433e2465.gif.9283810e304f5e405309769455e5e14b.gif

Link to comment
Share on other sites

Just now, razvanduciuc said:

Nici la mine nu se complima si am windows licentiat pe 2 ani, mai am 1 an la windows, nu e de la windows, e de la pwn. La care altii, nu vezi ca toata lumea e agitata pe aici ca nu le functioneaza.

Revin cu un citat cand rezolv problema si iti spun ce ai de facut pentru a functiona.

Ce windows ai ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.