Jump to content

ionutdrg45

Recommended Posts

15 hours ago, K0vrigel said:

Foarte frumos,avand in vedere faptul ca iti da erori la compilare pentru ca includurile nu sunt bune,la panel nu se logheaza,este cel mai perfect gamemode pe care l-am vazut vreodata ;)

include-urile trebuie sa fie cele de la gamemode, mi se pare ca le-am pus mai sus, daca nu, lasi reply si ti le dau iar, cat despre panel probabil ai facut din baza de date contul, parolele se cripteaza si se verifica in panel si in joc.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Ionut_WS said:

include-urile trebuie sa fie cele de la gamemode, mi se pare ca le-am pus mai sus, daca nu, lasi reply si ti le dau iar, cat despre panel probabil ai facut din baza de date contul, parolele se cripteaza si se verifica in panel si in joc.

panelul este compatibil cu gm wster? 

Link to comment
Share on other sites

Acum 6 minute, aKrapovici a spus:

la users, unse scrie admin, dai dublu click, scri 7 si dai enter, dai relog in joc si gata

 

Imi scrie asta `Admin`SELECT * FROM `users` WHERE 1, unde ar trebuii sa scriu 7 ? Edit : am rezolvat

Edited by AndreiSENPAI
Link to comment
Share on other sites

La 22.03.2018 la 22:38, DanielXLX a spus:

Cand intru in joc imi pun o parola sa ma inregistrez dupa imi apare login si sa mai scriu odata aceeasi parola si imi zice ca e incorecta ce fac ?

nu ai urcat baza de date corect

chiuroudouazecisiunu

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, AndreiSENPAI said:

vezi ca /vcolor nu merge, si un  biz cum cumpar?

/vcolor merge doar pentru vehiculele create in baza de date, mai exact cele de pe server, nu cele ale playerilor si ca sa iti cumperi un biz in primul rand ai nevoie de ore, dar e si comanda /bowner

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Clau47 said:

E GM ul asemănător cu Nephrite? Edit al lui Droom? Acum îl încerc.

 

Apropo, felicitări pentru munca depusă!

da, e mentionat si in descriere ca am inceput de la al lui Droom

Edited by Ionut_WS
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Keny said:

Salut frate , la Admin Tools cum pot sa adaug mai multe variante gen sa adaug bani,pp,rp sa adaug tag-uri gen Manager x , si cum pot sa fac astea doar sa mi dai un exemplu ca dupa ma descurc eu , ms @Ionut_WS

sunt facute alea cu bani/pp/admin/helper ai nevoie de admin level 7, ala e maxim, le gasesti in owner panel si de acolo poti pleca cu mai multe

Link to comment
Share on other sites

Acum 6 minute, Ionut_WS a spus:

sunt facute alea cu bani/pp/admin/helper ai nevoie de admin level 7, ala e maxim, le gasesti in owner panel si de acolo poti pleca cu mai multe

Cum pot sa fac mai multe ?

 

Link to comment
Share on other sites

Fatal error: Uncaught PDOException: SQLSTATE[23000]: Integrity constraint violation: 1062 Duplicate entry '0' for key 'PRIMARY' in C:\xampp\htdocs\panel\inc\pages\complaint.p.php:27 Stack trace: #0 C:\xampp\htdocs\panel\inc\pages\complaint.p.php(27): PDOStatement->execute(Array) #1 C:\xampp\htdocs\panel\inc\Config.class.php(171): include('C:\\xampp\\htdocs...') #2 C:\xampp\htdocs\panel\index.php(9): Config::getContent() #3 {main} thrown in C:\xampp\htdocs\panel\inc\pages\complaint.p.php on line 27

 

Cum rezolv asta ?

 

Edited by Keny
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Keny said:

Fatal error: Uncaught PDOException: SQLSTATE[23000]: Integrity constraint violation: 1062 Duplicate entry '0' for key 'PRIMARY' in C:\xampp\htdocs\panel\inc\pages\complaint.p.php:27 Stack trace: #0 C:\xampp\htdocs\panel\inc\pages\complaint.p.php(27): PDOStatement->execute(Array) #1 C:\xampp\htdocs\panel\inc\Config.class.php(171): include('C:\\xampp\\htdocs...') #2 C:\xampp\htdocs\panel\index.php(9): Config::getContent() #3 {main} thrown in C:\xampp\htdocs\panel\inc\pages\complaint.p.php on line 27

 

Cum rezolv asta ?

 

arata linia, probabil ai modificat ceva, m-as uita eu dar am facut ceva mai multe modificari la el

Link to comment
Share on other sites

Acum 9 ore, Ionut_WS a spus:

arata linia, probabil ai modificat ceva, m-as uita eu dar am facut ceva mai multe modificari la el

Nu am modificat nimic l am reinstalat cum l ai pus tu da download si tot asa arata

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.