Sari la conținut
qGeo

GM Burned - Securitate admin scoasa.

Postări Recomandate

Salut ! Este prima data cand postez un gamemode si sper sa va placa ! Am decis sa postez gamemode-ul Burned fara protectia la admini pentru cei nestiutori.

Download : http://www.girlshare.ro/3490073526.5

Poze din pacate nu am.....

Virus total: Nu am pus deoarece nu are virusi.Daca detecteaza AntiVirus-ul ceva imi spuneti

Bafta cu el !

Editat de qGeo

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Chiar acum, AedaBRO a spus:

Apropo , sunt incepator cum adica Protectie scoasa?

Gamemode-ul a avut o protectie, adica cand te conectai pe sv cu admin iti dadea kick....si pentru cei ce nu stiu sa il scoata sau sa ramana cu el si sa dea /setkey sau cv de genu, am postat gm-ul fara securitate 

Partajează acest post

Link spre post
Chiar acum, RazvaN. a spus:

Bravo, acum toti copilasii de maxim 10 ani isi deschid serverul folosind acest gamemode. Multumim, acum o sa existe mai multe servere fantoma.

Eh......Eu am postat pentru ca am vazut ca multi se vaita ca nu stie sa scoata protectia..

Partajează acest post

Link spre post
Just now, qGeo said:

Gamemode-ul a avut o protectie, adica cand te conectai pe sv cu admin iti dadea kick....si pentru cei ce nu stiu sa il scoata sau sa ramana cu el si sa dea /setkey sau cv de genu, am postat gm-ul fara securitate 

Ms bun GM , fac niste edituri la el.

Editat de AedaBRO

Partajează acest post

Link spre post
Acum 4 minute, AedaBRO a spus:

Mane Dami cerere pe FB Eduard Drew sa vorbim ceva ok?

O sa iti dau cand am timp.

Partajează acest post

Link spre post

aaaa =]]]]]]]]] defapt nu e scoasa protectia =]]]]] scuze atunci am crezut ca GM meu ai postat =]]]]]]]]]]]] dar ma uitat ca ti-am lasat doar amx ;)  

Care vrea GM fara protectie Add my skype Pro-[SkZ]

Partajează acest post

Link spre post
1 oră în urmă, RazvaN. a spus:

Bravo, acum toti copilasii de maxim 10 ani isi deschid serverul folosind acest gamemode. Multumim, acum o sa existe mai multe servere fantoma.

Nu are scoasa protectia dar daca vreti va postez eu GM fara protectie ;) +  am adaugat  accesori 

Partajează acest post

Link spre post
15 hours ago, RazvaN. said:

exact =DDD

Partajează acest post

Link spre post
Acum 14 ore, RazvaN. a spus:

Nu toate sunt fantoma mane, fantoma = ne populat 

Partajează acest post

Link spre post
Acum 39 minute, Gabriel_Badea_17 a spus:

Nu toate sunt fantoma mane, fantoma = ne populat 

:)) Te auzi???

Fantoma = Servere care se deschid;/inchid peste noapte.

Partajează acest post

Link spre post
Acum 16 ore, Pro-SkZ a spus:

aaaa =]]]]]]]]] defapt nu e scoasa protectia =]]]]] scuze atunci am crezut ca GM meu ai postat =]]]]]]]]]]]] dar ma uitat ca ti-am lasat doar amx ;)  

Care vrea GM fara protectie Add my skype Pro-[SkZ]

cica nu e :))

Partajează acest post

Link spre post

acum nu o sa mai fie doar 20 de servere cu gm burned , o sa fie 120 de servere ... dintre care 30% cu numele BURNED.RO ... iei... 2018 oricum brv daca ai scos sau nu protectia ...

Editat de Popescu413

Partajează acest post

Link spre post
La 08.03.2018 la 12:11, KripToN. a spus:

:)) Te auzi???

Fantoma = Servere care se deschid;/inchid peste noapte.

Dar mai sunt si servere care au 6 luni asa ca nu vorbi

Partajează acest post

Link spre post

D:\SERVER SAMP\GM burned protectie scoasa\gamemodes\wa-rpg.pwn(2172 -- 2174) : error 029: invalid expression, assumed zero
D:\SERVER SAMP\GM burned protectie scoasa\gamemodes\wa-rpg.pwn(2174) : error 017: undefined symbol "Year"
D:\SERVER SAMP\GM burned protectie scoasa\gamemodes\wa-rpg.pwn(2174) : warning 215: expression has no effect
D:\SERVER SAMP\GM burned protectie scoasa\gamemodes\wa-rpg.pwn(2175) : error 017: undefined symbol "Year"
D:\SERVER SAMP\GM burned protectie scoasa\gamemodes\wa-rpg.pwn(2176) : error 017: undefined symbol "Hour"
D:\SERVER SAMP\GM burned protectie scoasa\gamemodes\wa-rpg.pwn(2177) : error 017: undefined symbol "Day"

Unde am gresit ? Ca am incercat sa-l pun pe localhost

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

• Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

Informații Importante

Acest site foloseşte cookie–uri. Prin continuarea navigării, eşti de acord cu modul de utilizare a acestor informaţii. Pentru mai multe detalii, vezi Termeni de Utilizare și Politică Intimitate.