Jump to content

Ofer servicii scripting


razvanduciuc

Recommended Posts

Nu am facut pe nimeni de r***t si nu am nimic cu baiatul, m a suparat faptul ca si a insusit un sistem foarte vechi de al meu si mi a raspuns arogant cand i am prezentat dovezi, as inchdie topicul pentru a evita certurile dar astept si parerea altui moderator.

 

    __  ____      __           
   /  |/  (_)____/ /____  _____
  / /|_/ / / ___/ __/ _ \/ ___/
 / /  / / (__  ) /_/  __/ /    
/_/  /_/_/____/\__/\___/_/     
SERVICII SCRIPTING DE CALITATE
Pagina     Scripting     pawn
Link to comment
Share on other sites

Lool .. @-=[Vyorel]=- încă mai intră pe sa-mp.ro :))

S-au mai liniștit apele pe sa-mp.ro, pe vremuri făceam topic-uri și ne înjuram ca la ușa cortului și nu lua nimeni warn (old good memories) :)):))

@Diversity mai documentează-te despre module, se vede că nu prea ai experiență cu ele. (just a feedback)

@StR_Marian it's just a game. Ce treabă are viitorul României cu SA:MP-ul... nu o să vă înțeleg niciodată. Degeaba îți exprimi o opinie dacă nu aduci argumente, o să zică lumea că doar cauți scandal.

 

 

O concluzie totuși la acest topic. Eu dau un sfat prietenesc lui @razvanduciuc. Dacă vrei să oferi servicii, pune-te 6 luni și învață PAWN la un nivel avansat. Toți am început de la 0, toți am făcut greșeli. Și eu am făcut un topic de servicii pe la început când nu eram advanced, dar nici nu am zis că am dq 5 ani experiență :)):))

 

 

 

Edited by Kingsley 2.0
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, Kingsley 2.0 said:

Lool .. @-=[Vyorel]=- încă mai intră pe sa-mp.ro :))

S-au mai liniștit apele pe sa-mp.ro, pe vremuri făceam topic-uri și ne înjuram ca la ușa cortului și nu lua nimeni warn (old good memories) :)):))

@Diversity mai documentează-te despre module, se vede că nu prea ai experiență cu ele. (just a feedback)

@StR_Marian it's just a game. Ce treabă are viitorul României cu SA:MP-ul... nu o să vă înțeleg niciodată. Degeaba îți exprimi o opinie dacă nu aduci argumente, o să zică lumea că doar cauți scandal.

 

 

O concluzie totuși la acest topic. Eu dau un sfat prietenesc lui @razvanduciuc. Dacă vrei să oferi servicii, pune-te 6 luni și învață PAWN la un nivel avansat. Toți am început de la 0, toți am făcut greșeli. Și eu am făcut un topic de servicii pe la început când nu eram advanced, dar nici nu am zis că am dq 5 ani experiență :)):))

 

 

 

Nu ma intereseaza nici parerea ta. :-*

Ai nevoie de ajutor in scripting si nu ai bani? Te pot ajuta cu mare drag. Dar asta nu inseamna sa iti lucrez un Sistem de joc complet, daca ai nevoie de ajutor ma poti contacta pe Discord.ezgif-2-3a38433e2465.gif.9283810e304f5e405309769455e5e14b.gif

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kingsley 2.0 said:

Lool .. @-=[Vyorel]=- încă mai intră pe sa-mp.ro :))

S-au mai liniștit apele pe sa-mp.ro, pe vremuri făceam topic-uri și ne înjuram ca la ușa cortului și nu lua nimeni warn (old good memories) :)):))

 

 

Nu scapati de mine asa usor. Slabe sanse sa parasesc sa-mp.ro prea curand. :)

Si logic ca s-au linistit spiretele pe aici, mai ales de cand sunt eu in staff :)) inainte erau altii la conducere si nu prea le pasau asa mult :)) si na, era la inceput.

logo.png

ATENTIE!!! Nu imi trimiteti mesaje private care au legatura cu scriptingul. NU mai scriptez.

Link to comment
Share on other sites

UP , nu stiu cat de bine scripteaza baiatu  , dar recomand  :D :))!

Edited by Marlboro
  • Haha 1

 

vldgIri.png

YouTube : Click Redirect Channel

Discord : Arabu#9330

Canal Discord : Click To Join

Facebook : Click Facebook

Instagram : Click Instagram

Skype : Mita.Official

Respectă și vei fi respectat !

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, -=[Vyorel]=- said:

Nu scapati de mine asa usor. Slabe sanse sa parasesc sa-mp.ro prea curand. :)

Si logic ca s-au linistit spiretele pe aici, mai ales de cand sunt eu in staff :)) inainte erau altii la conducere si nu prea le pasau asa mult :)) si na, era la inceput.

Nu mă refer la vremurile alea din 2008-2009, ci la cele recente, 2016-2017 când ne înjuram cu ăia de pe PAWNO sau ăia cu Brigada.

Link to comment
Share on other sites

On 18.03.2018 at 6:47 PM, razvanduciuc said:

Ti-ai facut cont doar sa comentezi in postarile mele? Copilas, daca nu sti nu te baga. Ce ai vazut tu acolo ai vazut, ce este in mintea fiecaruia nu ai tu de unde sa sti! 

Acum ca stim ce e PAWNO si PAWN de la tine iti dau si eu anumite detalii in legatura cu pawn si pawno, poate nu le stiu multi!

Pawno este programul folosit pentru a codifica si scrie codul pawn. Este un IDE simplu facut pentru editarea fisierelor pwn, puteti utiliza in continuare alte IDE-uri, cum ar fi si notepad ++, sublume text 2 sau sublime text 3, visual basi si multe altele. Trebuie doar sa stiti cum sa configurati un compilator personalizat si cam atat. 

Daca vrei tutoriale despre pawn si pawno sa imi spui, ca iti las cate-va linkuri aici.

Ceea ce am cautat eu acolo, ca sa intelegi si tu, acei mari scripteri pe care i-am vazut. 

"Ce nu sti sa faci", "Serios man", "Hai ma si tu esti mare scripter", la fel cum este si la tine "Știi de 5 ani PAWN, dar nu știi că PAWNO e mediul de dezvoltare, iar PAWN e limbajul xD.".

Ceea ce am cerut eu acolo era un include, care stai linistit ca eu lucrez cu gm-ul pe includuri, daca intelegi ce este pe includuri.

Dupa cum spune si in titlul topicului "Ma poate ajuta si pe mine careva sa imi faca harta asta pe .inc pentru a adauga cu include in GM, este o harta fy_snow" Era de stiut ce este acolo, doar pin faptul ca am cerut ceva "simplu" cum au spus toti doar ca nici unu nu stia sa faca acel mic si simplu lucru :)):)) 

Eu ceea ce vroiam acolo este sa vad daca stie careva sa spuna acel lucru, sa vad cati scripteri sunteti si care m-ar ajuta.. Dar se pare ca nimeni dintr-e cei care au comentat acolo in afara de o persoana care mi-a scris acolo si mi-a dat si pm cu acel include si a explicat cum sa fac sa functioneze. "Acea persoana se poate numi un "Scripter"" Ci nu voi care spuneti "vai nu sti sau serios man, e atat de simplu sa faci". Daca erai un scripter sau unu dintre cei care au comentat acolo, era un scripter explica si ajuta. Doar ca am vazut scripterii, doar critica si dau copy + paste din alte gm-uri in gm-ul lor, sau dau copy + paste din filterscripturi in gm-ul lor. Si au super sisteme!

Tu ai fost in stare sa iti faci un cont doar pentru a face o poza ca eu am cerut un cacat de mapa pe inc, dar nu ai fost in stare sa ajuti pe cineva cu ceva! :)) sa iti fie rusine pentru ce ai facut acum!

Din punctul meu de vedere ai dat niste argumente nu tocmai ok, poti sa fii scripter si de 10 ani, si de 100 ani, nu are relevanta.

 In primul rand, in acest reply care l.ai dat te.ai invartit in jurul cozii la fiecare argument dat, ceea ce ma face sa cred ca nu a fost un post in care sa "testezi" tu pe cineva.

In al doilea rand, acel gm pe include cum zici tu, se numeste modular, din nou, in experienta ta de 5 ani, mi.e imposibil sa cred ca n.ai auzit de cuvantul modular.Argumentul acesta este irelevant, pentru ca fiecare zice cum ii place, dar totusi asta tine de o parte din profesionalism.

In al treilea rand, ca sa poti "testa" tu pe cineva, trebuie sa te faci sau sa te fi facut remarcat cu ceva, eu sincer nu am vazut nimic si nici nu am auzit de tine, deci ca mine pot fi multi altii.

No offense.

  • Like 1

**********************************

Servicii Scripting de calitate:

*********************************

Future Project: ExpertGame

*********************************

Link to comment
Share on other sites

Acum 22 ore, Diversity a spus:

Si tu esti? mare scripter, "gamemode pe includeuri" poate "gamemode cu module" aporpo, nu este mai optimizat daca faci sistemele modulare pentru ca n are nici o treaba, si sa iti mai zic ceva, iti face si lag pentru ca timpul de citire a sistemelor e mult mai mare pentru ca tu daca nu asezi cum trebuie in gm s ar putea sa ai mari probleme, intelegi ce zic?

adica asta:

nu prea ai cum sa pui asa:

#include "sisteme/house.pwn"

#include "functii.pwn"

fisierul house.pwn are nevoie de functii.pwn iar aceasta este o problema pentru ca nu iti ia din functiile definite in functii.pwn, chiar daca tu nu vei primi erori la compliare, dar in joc vei avea probleme si nu vei stii de ce, poate acum n-ai si spui ca e gamemode fara buguri ca e cel mai stabil, dar daca se pun baietii pe testat si cea mai mica chestie iti zic eu ca iti pica gm :)).

Pe include se referea ca nu face cum zici tu pe .pwn orice sistem etc... ar fi o prostie si cine face asta face o greseala, se refera ca le face pe include gen cum este a_samp ce este in pawno/includes :) intelegi ? normal asa se scripteaza nu totul intr-un fisier .pwn sau in mai multe asta poate duce la lag, dar o data trecute in includuri eficienta este mai buna si atunci cand iti cauti un sistem anume iti este mai usor sa gasesti si sa editezi eu de exemplu am 7 sisteme mari pe includuri si imi par mult mai usor de editat asa de cat daca erau toate in acelasi fisier de tip .pwn.

Nu am facut pe nimeni de r***t si nu am nimic cu baiatul, m a suparat faptul ca si a insusit un sistem foarte vechi de al meu si mi a raspuns arogant cand i am prezentat dovezi, as inchdie topicul pentru a evita certurile dar astept si parerea altui moderator.

... nu prea poti sa ii zici sistem este mult prea simplu pentru a fi asa ceva, daca nu e facut de acum 10-12 ani nu are treaba prima oara cand am vazut un balon cu aer ca se duce de pe chiliad pe plaja ls a fost pe o comunitate ce nu vreau sa fac reclama nu are treaba... poate si el sa spuna ca si tu ai copiat de acolo repet nu exista nimic unic.

Edited by StR_Marian
  • Like 2

Ce inseamna cuvantul "Unic" este atunci cand Chestia / Obiectul / Idea / etc... nu exista in alta parte.

Copii, nu mai veniti cu vorbe de "Am gamemode unic", nu exista asa ceva, la ora actuala totul este pe net.

Aveti grija pe cine ajutati, majoritatea sunt caini.

Link to comment
Share on other sites

Inainte de a imi spune parerea, nu am nimic cu tine si n-am auzit de tine in viata mea, ceea ce voi scrie mai jos vreau sa o iei ca pe un sfat prietenesc. 

 

Bun, deci hai sa facem un mic, rezumat :)) 

Esti in domeniu’ asta de 5 ani, buuun tot frumos, ai venit pe aici sa spui ca oferi servicii gratis sau pnm, chestii, ai 24 de ani si alte nebunii, multi inainte, sa fi sa atod si sa-ti dea Dumnezeu copii frumosi daca nu ai inca. 

 

Daca ai avea 5 ani de experienta in PAWN, probabil ca ai fi cunoscut si probabil ca in astia 5 ani ai stii si tu ca gamemode-urile pe “includeuri” cum lucrezi tu, se numesc modulare , in astia 5 ani ar trebui sa stii si tu diferenta dintre PAWN si PAWNO si sa nu mai dai search pe google ca sa poti raspunde frumos aici doar sa pari superior. Daca ai lucra asa mult modular probabil ca nu iti e greu sa iti pui mapping ul in include my friend, dar asa e , nimeni nu le stie pe toate, totusi asta e o treaba simpla si pentru incepatori-avansati, o, dar stai tu ai experienta de 5 ani .. se considera ca esti deja oeste avansat, poti fi chiar profesor pentru noi .. 

Cand eram mic mama imi spunea mereu: “Minciuna are picioare scurte”, uite, vezi ? Cam asta si cu tine, daca spuneai si tu adevarul, ca esti pe aici de cateva luni, maxim 1 an te intelegea toata lumea , mna vrei si tu sa ajuti e cineva gratis, sa zicem, dar cand zici de 5 ani .. ar trebui sa fi zeu oarecum .. 

 

Eu sunt  pe aici de aproximativ 3 ani , si 100% iti spun ca am mai multe cunostiinte decat tine, dar nu asta e ideea, nu vreau sa intelegi de aici ca ma cred superior sau alte prostii drag prieten, vreau sa intelegi ca mai bine te pui pe invatat, apoi vii aici si pui un topic de servicii. 

Din cate am citit se mai iau oamenii de tine ca nu stii diferenta dintre PAWN si PAWNO, pnm asa e in 5 ani ar fi trebuit sa stii, eu iti dau un sfat, du-te si invata si divedeste-ne ca ai potential ;):) 

apropo, daca crezi ca te am deranjat cumva sau te am jignit imi cer scuze ca na .. daca ai 24; de ani esti mai mare decat mine si trebuie sa mi pastrez un respect, dsr nu cred ca te am jignit

Apropo, nu te mai lega de osmeni daca nu le stii cunostiintele, cunosc pe @Daedric-Fox @Kingsley 2.0 SI @Mister .. nu poti spune ca sunt “mari scripteri” cand au vechime, Daedric din cate stiu e tot de 3-4 ani , app mai bine recunosti la faza aia cu 5 ani, ca n-ai .. :)) 

Bafta si spor la invatat! ;) 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Dennis12. said:

Inainte de a imi spune parerea, nu am nimic cu tine si n-am auzit de tine in viata mea, ceea ce voi scrie mai jos vreau sa o iei ca pe un sfat prietenesc. 

 

Bun, deci hai sa facem un mic, rezumat :)) 

Esti in domeniu’ asta de 5 ani, buuun tot frumos, ai venit pe aici sa spui ca oferi servicii gratis sau pnm, chestii, ai 24 de ani si alte nebunii, multi inainte, sa fi sa atod si sa-ti dea Dumnezeu copii frumosi daca nu ai inca. 

 

Daca ai avea 5 ani de experienta in PAWN, probabil ca ai fi cunoscut si probabil ca in astia 5 ani ai stii si tu ca gamemode-urile pe “includeuri” cum lucrezi tu, se numesc modulare , in astia 5 ani ar trebui sa stii si tu diferenta dintre PAWN si PAWNO si sa nu mai dai search pe google ca sa poti raspunde frumos aici doar sa pari superior. Daca ai lucra asa mult modular probabil ca nu iti e greu sa iti pui mapping ul in include my friend, dar asa e , nimeni nu le stie pe toate, totusi asta e o treaba simpla si pentru incepatori-avansati, o, dar stai tu ai experienta de 5 ani .. se considera ca esti deja oeste avansat, poti fi chiar profesor pentru noi .. 

Cand eram mic mama imi spunea mereu: “Minciuna are picioare scurte”, uite, vezi ? Cam asta si cu tine, daca spuneai si tu adevarul, ca esti pe aici de cateva luni, maxim 1 an te intelegea toata lumea , mna vrei si tu sa ajuti e cineva gratis, sa zicem, dar cand zici de 5 ani .. ar trebui sa fi zeu oarecum .. 

 

Eu sunt  pe aici de aproximativ 3 ani , si 100% iti spun ca am mai multe cunostiinte decat tine, dar nu asta e ideea, nu vreau sa intelegi de aici ca ma cred superior sau alte prostii drag prieten, vreau sa intelegi ca mai bine te pui pe invatat, apoi vii aici si pui un topic de servicii. 

Din cate am citit se mai iau oamenii de tine ca nu stii diferenta dintre PAWN si PAWNO, pnm asa e in 5 ani ar fi trebuit sa stii, eu iti dau un sfat, du-te si invata si divedeste-ne ca ai potential ;):) 

apropo, daca crezi ca te am deranjat cumva sau te am jignit imi cer scuze ca na .. daca ai 24; de ani esti mai mare decat mine si trebuie sa mi pastrez un respect, dsr nu cred ca te am jignit

Apropo, nu te mai lega de osmeni daca nu le stii cunostiintele, cunosc pe @Daedric-Fox @Kingsley 2.0 SI @Mister .. nu poti spune ca sunt “mari scripteri” cand au vechime, Daedric din cate stiu e tot de 3-4 ani , app mai bine recunosti la faza aia cu 5 ani, ca n-ai .. :)) 

Bafta si spor la invatat! ;) 

I-am zis același lucru, dar pe el l-a cam durut în cur. Eu cred că acest topic merită să fie mutat la Coș.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 oră în urmă, Kingsley 2.0 a spus:

I-am zis același lucru, dar pe el l-a cam durut în cur. Eu cred că acest topic merită să fie mutat la Coș.

Nope, eu l-am invatat ca Minciuna are picioare scurt, propun sa devin presedinte pentru asta ! :) 

Ideea ta cu , cosul este una buna :D

Link to comment
Share on other sites

La 19.03.2018 la 15:09, Diversity a spus:

Si tu esti? mare scripter, "gamemode pe includeuri" poate "gamemode cu module" aporpo, nu este mai optimizat daca faci sistemele modulare pentru ca n are nici o treaba, si sa iti mai zic ceva, iti face si lag pentru ca timpul de citire a sistemelor e mult mai mare pentru ca tu daca nu asezi cum trebuie in gm s ar putea sa ai mari probleme, intelegi ce zic?

adica asta:

nu prea ai cum sa pui asa:

#include "sisteme/house.pwn"

#include "functii.pwn"

fisierul house.pwn are nevoie de functii.pwn iar aceasta este o problema pentru ca nu iti ia din functiile definite in functii.pwn, chiar daca tu nu vei primi erori la compliare, dar in joc vei avea probleme si nu vei stii de ce, poate acum n-ai si spui ca e gamemode fara buguri ca e cel mai stabil, dar daca se pun baietii pe testat si cea mai mica chestie iti zic eu ca iti pica gm :)).

Ba tu esti paralel sincer, ce spune el si ce intelegi tu.

Lasa.te pretenas de astea ca esti degeaba.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Acum 8 ore, Dennis12. a spus:

Esti dur my friend, imi placi :)) 

Denis12, presupun ca asta este varsta ta.

Nenica, dute si i.ati jucarelele si apuca.te de lego. Lasa comentariile aiurea, daca nu iti convine persoana nu argumenta aberatii. 

Era mai simplu "nu recomand." Nu sa va luati toti aiurea de el. Si nu aveti ce judeca o persoana in necunostiinta de cauza! Daca nu stiti ce e aici, mai bine nu comentati aiurea, faceti topicul prea popular.

Link to comment
Share on other sites

Acum 17 ore, StR_Marian a spus:

Pe include se referea ca nu face cum zici tu pe .pwn orice sistem etc... ar fi o prostie si cine face asta face o greseala, se refera ca le face pe include gen cum este a_samp ce este in pawno/includes :) intelegi ? normal asa se scripteaza nu totul intr-un fisier .pwn sau in mai multe asta poate duce la lag, dar o data trecute in includuri eficienta este mai buna si atunci cand iti cauti un sistem anume iti este mai usor sa gasesti si sa editezi eu de exemplu am 7 sisteme mari pe includuri si imi par mult mai usor de editat asa de cat daca erau toate in acelasi fisier de tip .pwn.

... nu prea poti sa ii zici sistem este mult prea simplu pentru a fi asa ceva, daca nu e facut de acum 10-12 ani nu are treaba prima oara cand am vazut un balon cu aer ca se duce de pe chiliad pe plaja ls a fost pe o comunitate ce nu vreau sa fac reclama nu are treaba... poate si el sa spuna ca si tu ai copiat de acolo repet nu exista nimic unic.

Cine il cunoaste stie cum lucreaza, respect pentru tine si parerea ta pentru el.

Doar ca acesti copilasi care spun ca nu sunt invidiosi pe munca lui, pare ca sunt mult, mult dar foarte mult invidiosi pe el, doar prin faptul ca il ataca atat cu, comentarii de genul pentru ai duce reputatia in jos, dar sa va spun ceva, nu este singurul forum cu asa ceva, mai sunt si altele, are site.ul sau personal, forum personal si multe altele + ca s.ar putea unii sa jucati pe serverul lui sau pe serverul unde a fost ajutor in scripting, care este o comunitate de samp de 500 sloturi care are aproximativ 400-500 online zilnic si se pare ca multor va place serverul acela, doar ca mna, nu se face reclama pe aici la servere. Si sa intelegem un lucru cu gm.urile, aistemele unice. Nimic nu e unic, tot este copiat dupa un inceput si acel inceput este sa.mp, adica cei care au creeat acest sistem de a putea juca san andreeas online, dupa un inceput de la rockstar au inceput sa se faca diferite sisteme de joc cum este si role play, stunt si restul. Doar ca mna, marii scripteri incearca sa duca munca in jos a altor scripteri care incearca sa ajute. Ce ati vazut voi acolo preturile acelea care vi se par wow.... va spune si clar, pana in 20, 25, 30 euro, adica totul are si un minim, de la 1 euro pana la 30 maxim. Sau de la minim 5 euro pana la o suma aleasa de client si de vanzator.

Nu mai vorbiti in necunostinta de cauza.

Edited by Look.ahead
Link to comment
Share on other sites

Acum 44 minute, Look.ahead a spus:

Denis12, presupun ca asta este varsta ta.

Nenica, dute si i.ati jucarelele si apuca.te de lego. Lasa comentariile aiurea, daca nu iti convine persoana nu argumenta aberatii. 

Era mai simplu "nu recomand." Nu sa va luati toti aiurea de el. Si nu aveti ce judeca o persoana in necunostiinta de cauza! Daca nu stiti ce e aici, mai bine nu comentati aiurea, faceti topicul prea popular.

Iti spun cu toata sinceritatea , ca , esti prost drag prieten .. 

unu la mana, daca sunt “Dennis12” nu inseamna ca am 12 ani , ti-as spune ce semnifica acel 12 din nickname-ul meu, dar mai bine nu, ca iar aduci comentarii copilaroase , mentalitate 0 ai .. 

Si crede-ma, Dennis12Ani asta de care zici tu , e mai mare decat vei fi tu vreodata ;) 

 

Pe ce server a fost asta scripter de are 400 on si acum ? :)) 

Link to comment
Share on other sites

Acum 2 minute, Dennis12. a spus:

Iti spun cu toata sinceritatea , ca , esti prost drag prieten .. 

unu la mana, daca sunt “Dennis12” nu inseamna ca am 12 ani , ti-as spune ce semnifica acel 12 din nickname-ul meu, dar mai bine nu, ca iar aduci comentarii copilaroase , mentalitate 0 ai .. 

Si crede-ma, Dennis12Ani asta de care zici tu , e mai mare decat vei fi tu vreodata ;) 

 

Pe ce server a fost asta scripter de are 400 on si acum ? :)) 

12 este ziua ta de nastere in august 2001, in total 17 anisori puiut micut si inca nu ai 17 anisori, anul acesta faci.

Du-te la scoala si mai invata sascri putin.

Si sa iti spun un lucru ca sa il intelegi si tu.

Ca sa iti dai seama cat de prost esti, trebuie sa iti mearga putin mintea. ;-)

 

Link to comment
Share on other sites

Chiar acum, Look.ahead a spus:

12 este ziua ta de nastere in august 2001, in total 17 anisori puiut micut si inca nu ai 17 anisori, anul acesta faci.

Du-te la scoala si mai invata sascri putin.

Si sa iti spun un lucru ca sa il intelegi si tu.

Ca sa iti dai seama cat de prost esti, trebuie sa iti mearga putin mintea. ;-)

 

Crezi ca m-am referit la varsta .. ? 

In legatura cu greselile gramaticale , scrie tu de pe un telefon cu touch screen ul ud din cauza ploii si mai vedem cum te descurci .. 

 

Daca eu sunt prost , tu ce esti ? La ce mentalitate ai .. 

Link to comment
Share on other sites

Acum 1 minut, Dennis12. a spus:

Crezi ca m-am referit la varsta .. ? 

In legatura cu greselile gramaticale , scrie tu de pe un telefon cu touch screen ul ud din cauza ploii si mai vedem cum te descurci .. 

 

Daca eu sunt prost , tu ce esti ? La ce mentalitate ai .. 

Puiut, vezi ca scri doar prostioare, nu te mai agita si du-te la scoala ca te bate mamicuta ta cand ajungi acasa. Lasa forumurile si invata putin sa scri, apoi discutam.

Sfatul meu pentru tine este urmatorul, maturizeaza-te si comporta-te frumos. Ca esti cam paralel din cate se vede.

Link to comment
Share on other sites

Acum 1 minut, Look.ahead a spus:

Puiut, vezi ca scri doar prostioare, nu te mai agita si du-te la scoala ca te bate mamicuta ta cand ajungi acasa. Lasa forumurile si invata putin sa scri, apoi discutam.

Sfatul meu pentru tine este urmatorul, maturizeaza-te si comporta-te frumos. Ca esti cam paralel din cate se vede.

Aha .. :)))))))))) 

mentalitate 0 

hai gata ca deja m-am plictisit de tine dragule .. nu iti mai dau atentie ca ti-o iei in cap, salut ! 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.