Jump to content

GM BigZone| No Bugs


ValyYouTube

Recommended Posts

On 8/14/2017 at 1:43 PM, Alin[b.z] said:

Ba puta nu te mai lua de toti , lasa copilul in pace,ce morti mati ai cu el,Te iei de toti dar de tine nu zici nimic gaozar infect,

Daca o fut pe ma-ta ramane gravida eu sunt tactu fututi morti mati ,sa imi sugi mie pula 

Stai acolo ca ai pierdut limba romana, daca imi bag pula-n rasa ta de tigan imi iau warn, stai drq cuminte ca ai 12 ani iesi in mortii tai afara ca mai ai putin si incepe scoala bai puta. Te astept sa dai fbul in privat.

  • Haha 1

retired

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
La 8/8/2017 la 9:44, ValyYouTube a spus:

Mersi intra pe serverul meu, 93.119.26.134:7777, nu sunt aceleasi gm-uri eu am gm-ul meu propriu cu multe systeme calumea

gm tau e luat de pe net, nimic propiu. E propiu ca ai unit mai multe gm-uri de pe net? sisteme calumea? ce sisteme ca tot e clasic nu ai sisteme speciale. COPY - PASTE scripterul lu' peste prajit te faci de ras singur cu aia 3 playeri de ii ai pe srv si cu GM asta propiu si original

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, AddisoN said:

gm tau e luat de pe net, nimic propiu. E propiu ca ai unit mai multe gm-uri de pe net? sisteme calumea? ce sisteme ca tot e clasic nu ai sisteme speciale. COPY - PASTE scripterul lu' peste prajit te faci de ras singur cu aia 3 playeri de ii ai pe srv si cu GM asta propiu si original

 

uitate din ce data e postarea,tot tu vorbesti nici nu sti ce este ala zcmd

Link to comment
Share on other sites

1 oră în urmă, ValyYouTube a spus:

uitate din ce data e postarea,tot tu vorbesti nici nu sti ce este ala zcmd

nu ma intereseaza data. E tot copy paste, ai luat dintr-un gamemode si ai bagat in altul. Plus ca pe srv ala al tau e totul copiat, ai furat din alte gamemodeuri ca daca faceai tu nu faceai totu la fel. Nici ShowPlayerMarkers(0) nu ai stiut sa pui:)). Nu ma uimesti pe mn cu procesorul de comenzi zcmd, eu il foloseam pe ala cand tu te jucai cu puta prin nisip. Mai incerci sa iei si bani pt servicii de scripting si postezi pe la sectiunea "Ajutor Scripting". Pai mancati-as talentu tau nu dau 2 bani pe tine, e si normal ca la 15 ani sa nu intelegi ce drq se intampla cand scrii o linie de cod. 

PS: chill ca imi dau seama la experienta pe care o am cand e copy - paste. Aaaa scuze nu e copy paste pur ai mai schimbat si tu cateva variabile ca nu exitau la tine cu aceea denumire.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...
19 hours ago, Frankfurd said:

Bai frate, dc faceti gm-uri pline de comenzi ascunse, bagatii functii EstiFondator in ele ? 

Ce faceti, intrati pe servere cu gm-ul vostru la cei ce nu stiu sa il rezolve si va dati admin ... woooowww

asa interesant 

La estifondator poti si trebuie sa pui numele tau, si oricine poate face asta. Asa e gm-ul, poate fi scoasă variabila respectivă 

Edited by ASGOOD

maxresdefault.jpg

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

/clothes este exact ca cel din 5.1.3,sistemul de masini personale a ramas la fel,doar un mic edit,nu a fost cine stie ce update.

Oricum,GM-urile BigZone au o gramada de comenzi ascunse chiar si GM-ul 5.1.9 are.

A,da si sa nu uitam de functia EstiFondator,care este foarte vulnerabila pentru scripterii incepatori,mai bine nu postai GM-ul asta ca am gasit o gramada de buguri in el,este doar un mic edit de la Versiunea 5.1.3,sistemul de paintball tot la fel a ramas,nu ai modificat nimic,in sistemul de Admini/Helperi,la fel nimic,la /shop au fost adaugate 2,3 functii,la fel buguite,in concluzie GM-ul este buguit.

Edited by CAiSEN
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 months later...

Daca tot sunteti scripterii pulii de ce nu rezolvati voi buguriile? Vreti un gm pe net fara buguri sau ce? Asta n-a fixat mare parte ca e un prost de 10 ani si dabia stie cum sa dea o compilare in pawno. Nu va mai cacati atata pe voi ca cacatu pute si o sa va urasca lumea. Cel mai bine e sa furati din el, ca in rest nu prea e bun de nimic. In schimb recomand Gamemode-ul lui Edison.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 months later...
La 07.08.2017 la 22:20, ValyYouTube a spus:

Gamemodeul bigzone 5.1.3 l-am gasit pe hard in partitia D si am zis sa ai dau un edit,a avut foarte multe buguri am stat sa le repar dar am reusit sa al aduc la o versiune noua si imbunatatita fara buguri.

Ms de +1 :)

 

frate, eu am gasit versiunea 5.1.3 e no error, am deschis un ultra-h cu el cu 17 playeri si au gasit decat un bug, ala era la truck, atat

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.