Jump to content

EquiNox se lasa de scriptat ^^


EquiNoxAdv

Recommended Posts

6 minutes ago, Scriptery said:

pacat de mama ta ca ares astfel de copil :| saraca..

tu esti ala cu gura mare baiet.. tu te lauzi cu cheatul tau =))) pai ma pis pe el la ce ora vrei..

si ar mai fi o chestie, nu ma doare capu ca esti tigan, dar ma deranjeaza ca unu ca tine le strica reputatia la toti, din cauza ca esti prost tu.. 

si mai sus ai vorbit foarte vulgar, chiar am filmat din greseala toate reply-urile date in timp real..

tu nu nesti in stare sa rescrii un sistem de baza de date si vrei sa spui ca ai facut un aimbot ? si de ce dracu nu esti constient ca iti pot detecta rahatu ala de cheat al vostru.. care merge smenuita si licenta.. cu un snifer http, vezi cum trimite cereri la x vps, apoi pui link in fisierul " hosts " si pui localhost pe linia aia.. si iti spun eu ca merge licenta ca uns.. bine nu am stat sa va studiez cheatul sa vad pe ce baza ofera licenta, insa smenuit merge..

pana nu a scris utilizatoru Spman de snifer tu nu stiai ce e aia. Ai invatat un termen si te-ai apucat sa-l folosesti incontinuu. Ceea ce ai facut tu sunt maxim niste warninguri pentru aim nicidecum o metoda care sa-ti zica tie 100% ca x are aim. Cunosc o multime de persoane care trag pe sa-mp de-ti dau sistemu peste cap.

Vad ca inca n-ai disparut, nu vezi ca te certi ca un idiot. Ti-am mai zis odata mars pe comunitatea lu Hurdock ala, luati-va de mana si faceti ce vreti voi gaylor.

 

Edited by Ksenon
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Scriptery said:

un anti-aim este ceva neintalnit dude.. :| :))) eu nu ma compar cu zeex, blueg sau alti.. si woops sau cum ii zice, nu am auzit nimic de el, insa nu vorbesc de el ca nu se pricepe la ceva..problema e sursa acestei discutii, eu le-am spus ca aimbot-ul lor poate fi detectat, si au inceput sa sara cu gura la mine, cum fac ciorile.. si am venit cu dovada.. ca nu imi pierdeam eu alt fel timpul..

 

Si fa si tu un sistem ca asta =)) nu in 2 ore, ai o zi la dispozitie, si sunt comvins, ca ai sa spui: da.. dar nu vreau eu.. ca il pot face =))) 

cum ai zis-o si tu, x ma poate face la ceva, sau y la alt ceva, dar la anticheaturi sunt prea bun.. si asta e adevarul.. sper sa nu primesc ban =)) sa am timp sa se finalizeze video-ul pe youtube, doar asa.. sa le dau clasa..

Nu, uite zic nu, nu stiu sa fac, nici nu as vrea sa fac, nici nu as știi de unde să încep, sunt de matur încât să recunosc,a sta e, totul se învață, nu se naște nimeni învățat, tu crezi ca nu te face nimeni la anti cheaturi? Zi și mie ce faci tu așa special la ele? Nu faci decât să instalezi cel mai folosit cheat, te uiți la setările default, te uiți oleaca la ce funcții mai are, intri într.u n gamemode, si după pur si simplu te gândești 5 minute dacă un player normal ar putea face asta si daca da in ce condiții,nu e nimic special oricine poate face asta..Asta nu e anti-cheat, e un fel de "dă să mă scarpin cu stânga la urechea dreaptă ca mi.e lene cu aia cu aia dreaptă" Oricine îți poate face bypass la anti-cheat.ul tău "smecher" si "bun".Dacă te dai mare smecher ca ești bun,  ca faci ca dregi nu rezolvi nimic, decât o reputație proastă...Munceste, învață și taci.

Crezi ca daca ai primit gradul ala de developare sau nu stiu ce grad ai tu pe pawno ești cel mai bun scripter? Nu e așa,oricine poate avea acel grad acolo.

Acolo sunteți prea pupati în "dorsala" de către toți copii de 12-13 ani și veniți aici si va dați mari scripter, si faceți pe rebelii.

**********************************

Servicii Scripting de calitate:

*********************************

Future Project: ExpertGame

*********************************

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DaEdRiC-FoX said:

Nu, uite zic nu, nu stiu sa fac, nici nu as vrea sa fac, nici nu as știi de unde să încep, sunt de matur încât să recunosc,a sta e, totul se învață, nu se naște nimeni învățat, tu crezi ca nu te face nimeni la anti cheaturi? Zi și mie ce faci tu așa special la ele? Nu faci decât să instalezi cel mai folosit cheat, te uiți la setările default, te uiți oleaca la ce funcții mai are, intri într.u n gamemode, si după pur si simplu te gândești 5 minute dacă un player normal ar putea face asta si daca da in ce condiții,nu e nimic special oricine poate face asta..Asta nu e anti-cheat, e un fel de "dă să mă scarpin cu stânga la urechea dreaptă ca mi.e lene cu aia cu aia dreaptă" Oricine îți poate face bypass la anti-cheat.ul tău "smecher" si "bun".Dacă te dai mare smecher ca ești bun,  ca faci ca dregi nu rezolvi nimic, decât o reputație proastă...Munceste, învață și taci.

Crezi ca daca ai primit gradul ala de developare sau nu stiu ce grad ai tu pe pawno ești cel mai bun scripter? Nu e așa,oricine poate avea acel grad acolo.

Acolo sunteți prea pupati în "dorsala" de către toți copii de 12-13 ani și veniți aici si va dați mari scripter, si faceți pe rebelii.

Citez din Shaine: "ai pus o ; in gamemode la copil si acuma esti cel mai bun scripter"

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ksenon said:

Citez din Shaine: "ai pus o ; in gamemode la copil si acuma esti cel mai bun scripter"

Exact...

**********************************

Servicii Scripting de calitate:

*********************************

Future Project: ExpertGame

*********************************

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Scriptery said:

doar imi place sa oftic babalaii :)))

de snifer stiam inainte sa ai tu pc =))) doar ca nu eram obisnuit sa il folosesc.. si nici nu aveam ocazii ca acestea..

o chiar.. o sa imi deschid comunitate.. ceva simplut.. astept sa dati voi flood mari "hackeri" =))

Du-te ba si vinde gogosi la hurdock , crezi ca noi suntem prostii tai sa faci pe Suleyman Magnifikul ? Am fumat ca tine , nu esti decat un al fan prapadit al meu si a lu Ksenon. Oricum , ma doare pe mine de tine , nu-mi irosesc sentimentele pe capu` tau. Si cine a zis ca noi suntem hackeri? @Ksenon asta ne baga la beci cu prostia lui :)) 

j3V8Znq.png

5IGyOAw.png

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, EquiNox said:

Du-te ba si vinde gogosi la hurdock , crezi ca noi suntem prostii tai sa faci pe Suleyman Magnifikul ? Am fumat ca tine , nu esti decat un al fan prapadit al meu si a lu Ksenon. Oricum , ma doare pe mine de tine , nu-mi irosesc sentimentele pe capu` tau. Si cine a zis ca noi suntem hackeri? @Ksenon asta ne baga la beci cu prostia lui :)) 

va bag la beci si va f*t =))))

pai tot te dai mare tu pe youtube si injuri in comentarii, ai grija, nici nu stii pe cine injuri..

ksenon asta am inteles ca e hacker de sparge si nasa.. are si un satelit in curte =))

Link to comment
Share on other sites

Just now, Scriptery said:

va bag la beci si va f*t =))))

pai tot te dai mare tu pe youtube si injuri in comentarii, ai grija, nici nu stii pe cine injuri..

ksenon asta am inteles ca e hacker de sparge si nasa.. are si un satelit in curte =))


esti retardat omule, unde am zis eu ca-s hacker =]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]

Da, am mai multi sateliti prin care o supraveghez pe ma-ta daca imi face profit pe centura.

.

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ksenon said:


esti retardat omule, unde am zis eu ca-s hacker =]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]

Da, am mai multi sateliti prin care o supraveghez pe ma-ta daca imi face profit pe centura.

.

 

Sa-i zici ca ne aduca partea , saptamana trecuta nu prea a adus cine stie ce... :( 

j3V8Znq.png

5IGyOAw.png

Link to comment
Share on other sites

On 8/1/2016 at 10:13 PM, Ksenon said:


esti retardat omule, unde am zis eu ca-s hacker =]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]

Da, am mai multi sateliti prin care o supraveghez pe ma-ta daca imi face profit pe centura.

.

 

ma-ta e cel mai vizitata gaura de camionagii, luamea-i coaiele in gura ;)

ba prostanilor, luati-l in gura si uitati-va, am zis si eu ca am facut un anti aim si ati sarit cu gura pe mine, pe urma daca va arat, ma laud si nustiu ce.. dava-n pula mea de prosti ;) si eu chiar vream sa il si postez..

 

Edited by Scriptery
sa o sugeti!
Link to comment
Share on other sites

@EquiNox,@Ksenon,@DaEdRiC-FoX nu aveti de ce sa va bateti capu' cu astfel de specimene csf n-ai csf mari scripteri care se dau tari in clanta in spatele tastaturii iar daca ii vezi pe strada sunt niste pusti cu gulerul ridicat mancand seminte pe sant si ascultand manele si si batandu-se cu bilute de muci

OFF:Bai pustiu daca ai chef de cearta fa "cra-cra" si zbori pe rivala sau de unde plm vii tu

 

On:

EquiNox #Respect O.o;)

 

Edited by ★♕ Manu ★♕
Link to comment
Share on other sites

Parca sunteți niște găini ude care se cearta ca proastele pt un ou. =)))

Mor de ras când vad ca va înjurați aiurea din cauza unui joc stupid. 

Și ca sa va zic sincer, în România nu exista scripteri avansați, doar începători și medii. Au fost în trecut când multi dintre voi nici nu știați ce e ala San Andreas. :)

  • Upvote 2

logo.png

ATENTIE!!! Nu imi trimiteti mesaje private care au legatura cu scriptingul. NU mai scriptez.

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, -=[Vyorel]=- said:

Parca sunteți niște găini ude care se cearta ca proastele pt un ou. =)))

Mor de ras când vad ca va înjurați aiurea din cauza unui joc stupid. 

Și ca sa va zic sincer, în România nu exista scripteri avansați, doar începători și medii. Au fost în trecut când multi dintre voi nici nu știați ce e ala San Andreas. :)

Exista WopsS =]]] Si nu ma cert , nu are cum sa se certe cu mine =]]]]]]]]]]]]]]]]

j3V8Znq.png

5IGyOAw.png

Link to comment
Share on other sites

@Scriptery am scris un discurs, dar din pacate csf am inchis din greseala browser-ul. Atata vreau sa-ti spun. Ca pur si simplu imi sugi pula alaturi de Hurdock de dimineata pana seara.

13 hours ago, -=[Vyorel]=- said:

Parca sunteți niște găini ude care se cearta ca proastele pt un ou. =)))

Mor de ras când vad ca va înjurați aiurea din cauza unui joc stupid. 

Și ca sa va zic sincer, în România nu exista scripteri avansați, doar începători și medii. Au fost în trecut când multi dintre voi nici nu știați ce e ala San Andreas. :)

Nu de asta ne certam, dar sunt unii asa retarzi incat nu te poti abtine.

13 hours ago, Smiley said:

@EquiNox,@Ksenon,@DaEdRiC-FoX nu aveti de ce sa va bateti capu' cu astfel de specimene csf n-ai csf mari scripteri care se dau tari in clanta in spatele tastaturii iar daca ii vezi pe strada sunt niste pusti cu gulerul ridicat mancand seminte pe sant si ascultand manele si si batandu-se cu bilute de muci

OFF:Bai pustiu daca ai chef de cearta fa "cra-cra" si zbori pe rivala sau de unde plm vii tu

 

 

15 hours ago, Scriptery said:

@Tud0r. esti idolul meu. Vreau sa o futi pe mama poate cresc bani in pizda ei.

Cum sa nu pasarica.

Retras

Link to comment
Share on other sites

On 01.08.2016 at 9:32 PM, Scriptery said:

Cand o sa reusiti sa faceti asta, o sa fiti intradevar scripteri ;)

 

=)))) ce ratat script de pe net si te-ai gasit cu criss99 cu sistemele lui din 1990 luate din gm de pe net

Link to comment
Share on other sites

  • NoNamed locked this topic
  • WopsS unlocked this topic
  • 3 weeks later...

Bine ca va batetii capul cu Script-urile si va pierdetii timpul sa ganditi daca incepeti de la 0 sau vreun Edit.

Dar sa va batetii capu sa faceti 2-3 Lei ..pe strada nu sunteti in stare...

Ia vedeti gasiti vreun GameMode pe aici Vreun Edit ceva ? http://www.olx.ro/locuri-de-munca/

Inteleg unii din voi aveti ca hooby (Scripting-ul) Da mai duceti-va si la munca :))

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
On 8/26/2016 at 8:48 PM, Gabriel™ said:

Bine ca va batetii capul cu Script-urile si va pierdetii timpul sa ganditi daca incepeti de la 0 sau vreun Edit.

Dar sa va batetii capu sa faceti 2-3 Lei ..pe strada nu sunteti in stare...

Ia vedeti gasiti vreun GameMode pe aici Vreun Edit ceva ? http://www.olx.ro/locuri-de-munca/

Inteleg unii din voi aveti ca hooby (Scripting-ul) Da mai duceti-va si la munca :))

eu am castigat mai multi bani decat ai castigat tu vreodata cu programarea, nu comenta daca nu cunosti situatia, din programare se castiga cel mai bine.

stfu bitch

Nu prea ajut la categoria RP/GF.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
On 8/26/2016 at 8:48 PM, Gabriel™ said:

Bine ca va batetii capul cu Script-urile si va pierdetii timpul sa ganditi daca incepeti de la 0 sau vreun Edit.

Dar sa va batetii capu sa faceti 2-3 Lei ..pe strada nu sunteti in stare...

Ia vedeti gasiti vreun GameMode pe aici Vreun Edit ceva ? http://www.olx.ro/locuri-de-munca/

Inteleg unii din voi aveti ca hooby (Scripting-ul) Da mai duceti-va si la munca :))

Bine ca muncesti tu sa ne hranesti si pe noi.

Cred ca te-ai bagat total aiurea in seama in aceste discutii dar ma rog, trebuie sa mai fie si cate un specimen de genul ( bagator de seama ).

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.