Jump to content

EquiNox se lasa de scriptat ^^


EquiNoxAdv

Recommended Posts

On 29.07.2016 at 8:22 PM, EquiNox said:

Salutare dragii mei. Nici nu stiu cum sa o iau :( 

ia-o cum vrei tu =))

Nu imi pasa ca te lasi de scripting..

Spui de altii ca sunt bata si incepatori, apoi tu de 4 ani scripting nu stii sa rezolvi un rahat de problema ? :))) plangi putin..

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Scriptery said:

ia-o cum vrei tu =))

Nu imi pasa ca te lasi de scripting..

Spui de altii ca sunt bata si incepatori, apoi tu de 4 ani scripting nu stii sa rezolvi un rahat de problema ? :))) plangi putin..

Ba tu Scriptery , limbric flambat care esti , mai ai de mancat mamaliga pana sa te iei de cunostintele mele ba cucuta dracu, in locul tau m-as regrage usor usor la tine in barlog , nu ma face sa-ti pun interdictie aici :) Daca nu ma cunosti , parerea mea este sa taci din gura.

j3V8Znq.png

5IGyOAw.png

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Scriptery said:

Auleo =)) ma ameninti ma baiat mic ce esti ? Taci acolo ca e mai bine, tu scripterul minune, care ii pupai pe toti de pe pawn*.ro =)) iar dupa comentai negativ de ei pe youtube, si il lingea-i undeva pe RootADV, 

Cat despre limbajul tau, ma asteptam.. mai esti si  moderator =)))

Ce cunostinte ai tu ma ? =)) o dam pe skype daca vrei.. am sa fac si o filmare cu anti aim-ul care l-am facut imediat ;) eu nu ma blochez la un server mare pentru o chestie minora la baza de date =))

si vorbeste frumos baiatule, cuvintele alea sa ii le spui mamaei tale (Daca stii cine este).

Vezi.. uite asa se vorbeste cu sub inteles, in asa fel incat sa nu "incalci legea", invata de la mine, si nu fi bleg ;)

handicapatule, fututi mortii ma-tii de parlit, sa-ti bag pula pe gat, fac orice teste vrei tu ca sa-ti demonstrez ca anti cacatu tau care mai fura si parolele jucatorilor ia muie in orice moment de la codul meu.

Daca n-ai gasit tu o functie pe care kalcor n-a inventat-o inca atunci nu ai cum sa-mi detectezi mie aimu.

Hai jet odata la handicapatu alalalt de Hurdock

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Scriptery said:

Auleo =)) ma ameninti ma baiat mic ce esti ? Taci acolo ca e mai bine, tu scripterul minune, care ii pupai pe toti de pe pawn*.ro =)) iar dupa comentai negativ de ei pe youtube, si il lingea-i undeva pe RootADV, 

Cat despre limbajul tau, ma asteptam.. mai esti si  moderator =)))

Ce cunostinte ai tu ma ? =)) o dam pe skype daca vrei.. am sa fac si o filmare cu anti aim-ul care l-am facut imediat ;) eu nu ma blochez la un server mare pentru o chestie minora la baza de date =))

si vorbeste frumos baiatule, cuvintele alea sa ii le spui mamaei tale (Daca stii cine este).

Vezi.. uite asa se vorbeste cu sub inteles, in asa fel incat sa nu "incalci legea", invata de la mine, si nu fi bleg ;)

Eu ti-am zis ca esti pe stanga copile. Dar tu nu m-ai crezut.. Lucrez pe vortex , stiu ca e de la baza de date , trebuie rescrisa de la 0, doar ca nu am timp , stii , unii au si viata sociala nu stau ca tine sa o frece in fata unui monitor facand pe smekerul pe comunitati de sa-mp. Esti un anonim , nici dracu nu a auzit de tine pana cand nu te-ai dus in 4 labe la hurcock. Ti-am zis , pe langa mine este un limbric , un paianjen de apa , un prapadit , un mare hamsiu.

j3V8Znq.png

5IGyOAw.png

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Scriptery said:

esti copac mare.. da-mi versiunea de aim (pune un cod de licenta de 2 zile, si eu filmez, sa te fac de tot rahatu) pasare mica ce esti :)

nup, facem altfel, imi dai ip la sv, intru cu minunatul meu cod si filmez. Deasemenea tu vei filma ca nu ai pus sa-mi dea automat kick sau mesaje din burta.

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Scriptery said:

Pur si simplu nu am vrut sa ma fac public baiatule ;) vorbesc cu RootAdv, sper ca cu el o sa am o discutie normala nu ca tine, sa tot faci cra cra cra pe aici.

Tu esti "puterea ascunsa", toti sa se inchine ca ai venit tu. 

j3V8Znq.png

5IGyOAw.png

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Scriptery said:

 

 

cand o sa faceti voi asta: 

va numesc scripteri, defapt nici eu nu imi pot spune scripter, mai am de invatat.. insa nu suport sa mi se vorbeasca de sus atata timp cat voi sunteti jos.. 

Scuzati lag-ul, aveam pe alt user alte procese active ;)

Tu nu esti scripter , esti o tentativa de scripter. Plus nu merge video`ul

j3V8Znq.png

5IGyOAw.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Scriptery said:

CopyRight-ul la muzica.. csf =)) ai rabdare.. ma experimentule =))

Gata cu cearta, nici unu nu e sceipter, doar avem impresia, fiecare știe cât știe,fiecare face cât face, tuvte lauzi cu căcat**ile tale de sisteme, dar o să faci vreodată în viața ta ce a făcut y_less pentru samp.ul din România?sau zeex, sau multi alții, pai tu n.ai tupeu nici să ridici capul din pământ în fața lor, fără ei nu mai făceai tu un sistem în 2 ore, lucrai câte o săptămână.Fara ei nu mai aveai tu 500 de playerid, aveai doar 100 ca nunti făcea serverul fata.Wopss, de exemplu, este superior cu mult peste multi scripteri, si nu se laudă că face nu stiu ce sisteme. Acum ceva timp il "injosea" Hurdok pe comunitatea lui, dar el a fost mai deștept și nu i.a dat atenție.

Tu ce știi să faci? Să faci un sistem si după vii și te iei în gura cu cineva care îți poate da clasa la orice ora, crede.ma.

Până să prinzi tu tupeu pe comunitatea rivala nu știa nici naiba de "Scriptery".Dar de Equinox se știa.

Nu te mai da rotund ca știi tu să faci nu stiu ce.Lauda.te cu ceva chiar foarte greu.Atunci da, intradevar te poți numi un scripter bun, sau măcar când ai să ajungi să faci ac.ul lui Koronix să lași replybla acest post.stiu ca ai să te trezești să spui că ai făcut tu ca nu stiu ce, dovezi, arată.i dovezi si te cred.

Salut.

**********************************

Servicii Scripting de calitate:

*********************************

Future Project: ExpertGame

*********************************

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Scriptery said:

aa ai inteles tu gresit, eu am spus ca esti cioara penala, la asta ma referam, din aia care mananca din mortaciuni ;) totusi imi place limbajul tau de moderator =))) Doamne..

Ce-ai zice sa termini tu cu glume despre "rasa"? Pot fi tigan , roman , bulgar , rus si toate la un loc. Nu te doare pe tine capu`. Nici nu ma obosesc  sa-ti inchid botu`. Hai sa ti-o zic pe fata. Prima mea laba e mai batrana ca tine , plus de asta , esti un simplu anonim de care nici dracu nu stie nimic, daca chiar vrei sa-mi dau drumu la limbaj , o fac , dar nu aici , pentru ca sunt persoane cu bun simt , si nu vreau sa le stric buna dispozitie pentru ca un vermorel ca tine ma calca pe nervi. Nu ai cum sa te pui cu mine , degeaba te dai tu mare "scripter" , "smeker" , pe comunitatea asta nu accept acest comportament de lepra. Daca tu crezi ca vei castiga "glorie" sau ma vei face sa tac prin niste sisteme de cacat care le face orice incepator , te inseli prietene. Ma vezi pe mine sau pe altu` ca se lauda ca o curva pe aici? Nu prea cred. 

j3V8Znq.png

5IGyOAw.png

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Scriptery said:

pacat de mama ta ca ares astfel de copil :| saraca..

tu esti ala cu gura mare baiet.. tu te lauzi cu cheatul tau =))) pai ma pis pe el la ce ora vrei..

si ar mai fi o chestie, nu ma doare capu ca esti tigan, dar ma deranjeaza ca unu ca tine le strica reputatia la toti, din cauza ca esti prost tu.. 

si mai sus ai vorbit foarte vulgar, chiar am filmat din greseala toate reply-urile date in timp real..

tu nu nesti in stare sa rescrii un sistem de baza de date si vrei sa spui ca ai facut un aimbot ? si de ce dracu nu esti constient ca iti pot detecta rahatu ala de cheat al vostru.. care merge smenuita si licenta.. cu un snifer http, vezi cum trimite cereri la x vps, apoi pui link in fisierul " hosts " si pui localhost pe linia aia.. si iti spun eu ca merge licenta ca uns.. bine nu am stat sa va studiez cheatul sa vad pe ce baza ofera licenta, insa smenuit merge..

1: Eu n-am treaba cu Aim`u , nu eu l-am facut , ci baietii de pe http://barosanul.net/, adica @RooTAdv SI @Ksenon , eu nu am contribuit la acel cheat. 

2: Totul pana la familie , ma injuri pe mine , ok , pe mine , dar nu te lua de Familie. 

3: Tocmai mi-ai demonstrat ca esti un nimic.

j3V8Znq.png

5IGyOAw.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Scriptery said:

nu te-am injurat de familie bai ciotule =)) sper sa nu imi dai "flood" =)) marele hacker, ala de il lingea pe hurdock pe picioare cand erai pe pawno, si dupa il jignea-i =)) cancer de copil ce esti.

Ai alzaimer ba copile? Du-te ia-ti ochelari , verifica-mi ip`urile , pc`u tot ce vrea capatana aia a ta , niciodata n-am fost si niciodata nu voi merge pe pawno , o comunitate plin de d`astia ca tine. 1 singura data am intrat , m-am luat cu aia p`acolo si mi-a dat ban. Nu suport acea comunitate din mai multe motive.

j3V8Znq.png

5IGyOAw.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.