Jump to content

Reclamatie Adrian_Petre


star69

Recommended Posts

2 minutes ago, star69 said:

Eu propun sa-ti termini treaba sau sa-mi dai banii inapoi

Chiar daca nu ai fost tu ala de pe skype 

Vina este a ta pentru ca ai avut acea adresa de skype la descriere.

Vinovati sunte-ti am-2.

2 minutes ago, Marius_CaNNy said:

Hai frate, se vede ca incearca cumva sa dea teapa pentru ca tot ne minte aici pe fata, el are id-ul in descriere.

Dece nu l-a scos din descriere daca nu-i mai apartine? 

E clar ca-i tepar.

Adu-mi te rog argumente valide precum ca Adrian_Petre a dat teapa , si nu a fost fratisu.

j3V8Znq.png

5IGyOAw.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Marius_CaNNy said:

El a spus ca a dat unui prieten adresa lui de skype ca sa ii faca reclama la nu stiu ce, uita-te mai sus.

 

Adresa aia de skype este compromisa , probabil a uitat sa o editeze , dar nu uita ca el i-a specificat sa-l contacteze pe yahoo. Cel putin 3 persoane au acces la adresa lui de skype.

j3V8Znq.png

5IGyOAw.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, star69 said:

Ma frate eu te injur acum si dau vina pe fratele meu, ok?

Sa nu crezi ca tin cu el , ca nici mie nu mi-ar placea sa-mi iau teapa , sau sa arunc 20 euro pe geam aiurea. Eu tin cu cine are dreptate , iar in cazul asta , nu Adrian a fost de vina. Este problema ta ce concluzie tragi. Eu te asigur ca nu el ti-a dat teapa , si de ce sa-ti faca el GameMode-u , sau sa-ti dea banii inapoi , daca el nu a avut nici-o legatura cu asta? Nu prea te inteleg... Ai gresit , platesti.

j3V8Znq.png

5IGyOAw.png

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, EquiNox said:

Adresa aia de skype este compromisa , probabil a uitat sa o editeze , dar nu uita ca el i-a specificat sa-l contacteze pe yahoo. Cel putin 3 persoane au acces la adresa lui de skype.

si eu de unde sa stiu ma frate ca au toti copiii parola lui de skype in descriere scria clar ca scripteaza si adresa de skype. am vazut ca e moderator si am spus sa am incredere in el

Link to comment
Share on other sites

Just now, EquiNox said:

Adresa aia de skype este compromisa , probabil a uitat sa o editeze , dar nu uita ca el i-a specificat sa-l contacteze pe yahoo. Cel putin 3 persoane au acces la adresa lui de skype.

Frate, e vina lui ca a uitat s-o scoata!

El raspunde de greselile lui, e logic ?

Link to comment
Share on other sites

Just now, star69 said:

si eu de unde sa stiu ma frate ca au toti copiii parola lui de skype in descriere scria clar ca scripteaza si adresa de skype. am vazut ca e moderator si am spus sa am incredere in el

Omu ti-a spus pe ce adresa sa-l contactezi pe PM? Ti-a spus. Este vina ta ca nu l-ai ascultat.

j3V8Znq.png

5IGyOAw.png

Link to comment
Share on other sites

Ba eu unul pot baga mana in foc pentru Adrian ca nu este tepar,eu unul nu am coloaborat cu el,dar am prieteni(multi) care au coloborat cu el si nu au ramas dezamagiti ,plus dupa cum stiu de la aceei prieteni el nu i-a niciodata bani inainte,ori i-a dupa ce iti dau scriptul ori dai tu jumate din bani da si el jumate de script si tot asa in fine.....dar nu ca ii iau apararea dar eu cred ca acest om nu este tepar fapt dedus si din faptul ca acest om detine o foarte mare functie pe acest forum si nu cred ca ar risca-o pentru un "copilas prapadit" ca tine star69.Plus ca daca nu stii sa iti rezolvi probleme si ce vrei sa faci tu la gm frate nu te mai apuca ramai pe serverele actuale si numai deschide server(si asa cred ca mai mult de 10-15 playeri nu ai) deci...in concluzie tu esti vinovatul fiindca nu esti atent la detalii

Link to comment
Share on other sites

1 oră în urmă, Marius_CaNNy a spus:

Manu, eu nu cred ca el te-a jignit. Prin asta arati cat de imatur poti fii indiferent de varsta pe care o ai.

Si nu cred ca-i treaba ta cati playeri va avea si daca va scripta.

Deci...in primul rand eu cred ca ,contul tau este unul conceput pentru acest topic...toate posturile tale sunt pe acest topic ,plus ca  prea mult interses sa ii iei apararea.In al doilea rand Eu imatur?!?!?!? te inseli ,nu eu sunt cel imatur aici ci cel care acuza...eu nu iau apararea nimanui,nu ii cunosc personal pe nicunul dintre ei 2 deci nu stiu ce le poate capul eu imi dau doar cu parerea si din auzite de la prieteni

Link to comment
Share on other sites

Sa ma bag si eu putin ca musca-n curu' calului ca doar sunt de la Vaslui ce naiba.

Domnu' Petre zis teparul s-a pierdut in scuze, initial cica era si fratele lui implicat in acest "scam" dar surprinzator contul de Skype trecut in semnatura a devenit cateva comentarii mai tarziu un cont oferit unui "prieten" care face reclama la o comunitate si in final nici nu era contul lui(what?!). Daca fratiorul tau drag e l-a facut pe baiat de 20E pune-l sa returneze banii daca tot te caci pe tine ca nu dai tepe si esti cinstit(eventual invata cum sa nu mai fii agramat ca termini o facultate si nu stii nici sa scrii) sau fa-i GM-ul. Atata timp cat ai fost complice la aceasta inselatorie sau ai fost chiar principalul suspect ai vina 100% pentru cele intamplate. Reputatia este egala cu 0 cand esti pus la zid de cineva care vine cu dovezi clare.

https://dexonline.ro/definitie/agramat

Injuraturile se asteapta in PM.

Edited by SoNNy.sys

Sinner.png

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, SoNNy.sys said:

Sa ma bag si eu putin ca musca-n curu' calului ca doar sunt de la Vaslui ce naiba.

Domnu' Petre zis teparul s-a pierdut in scuze, initial cica era si fratele lui implicat in acest "scam" dar surprinzator contul de Skype trecut in semnatura a devenit cateva comentarii mai tarziu un cont oferit unui "prieten" care face reclama la o comunitate si in final nici nu era contul lui(what?!). Daca fratiorul tau drag e l-a facut pe baiat de 20E pune-l sa returneze banii daca tot te caci pe tine ca nu dai tepe si esti cinstit(eventual invata cum sa nu mai fii agramat ca termini o facultate si nu stii nici sa scrii) sau fa-i GM-ul. Atata timp cat ai fost complice la aceasta inselatorie sau ai fost chiar principalul suspect ai vina 100% pentru cele intamplate. Reputatia este egala cu 0 cand esti pus la zid de cineva care vine cu dovezi clare.

https://dexonline.ro/definitie/agramat

Injuraturile se asteapta in PM.

Eu am crezut ca fratele lui a facut greseala asta, dar m-am inselat.

Se pare ca pana la urma el a dat contul unui amic, si fiind ocupat cu sesiunile a uitat sa editeze profilul, astai toata povestea.

  • Upvote 1

242086.png

Link to comment
Share on other sites

Nu cred ca Adrian ar face asa ceva,avand in vedere ca e si Moderator si se ocupa,asa ca eu zic sa Stingem acest conflict as dorii sa vad si eu ce spune Woops sau Viorel despre aceasta intamplare.Daca Adrian este de vina ar trebuie sa ii returneze banii inapoi sau sa ii faca acel GM cu Mysql ca in alt mod nu este...Star si tu numai sarii cu calul asa de sus ca el e de vina si dastea puteai sa ii ceri numarul de telefon sau vorbeai cu el pe skype cu partajarea deschisa sa vezi cum arata acel gamemode dar la tine tu doar vroiai sa fie facut si bani si dupa gata s-a terminat totul.Nu e asa de usor,scuze ca m-am bagat dar nu m-am putut abtine.Chiar vreau sa vad ce zice Woops despre asa ceva...

Link to comment
Share on other sites

La 14.02.2016la20:25, EquiNox a spus:

Adrian , il stiu de mult timp , am colaborat cu el cu multe , i-am facut si script-uri , m-a ajutat si el pe ici pe colo , unele au fost contra-cost altele nu , ideea este urmatoarea. Nu ii sta in caracter sa dea teapa , plus , are un gard pe aceasta comunitate , iar asta te impiedica , crezi ca si-ar risca gradu` pentru 20 euro? Daca tu nu tu ti-ai luat masuri de precautie pentru ai afla identitatea (daca este el sau nu) , atunci este problema ta. Iar fratisu` are acces la toate conturile lui pe PC , pentru ca folosesc am-2 acelasi PC , nu este logic? 

Adică cum, dacă are o funcţie, nu poate da o ţeapă sau ce nu înţeleg, această funcţie îi aduce un beneficiu în viaţa reală? Poate banii care ia luat de la băiat, da, ia adus şi are nevoie de bani, dar dacă are nevoie de bani, să se ducă la muncă, nu să dea ţepe, cu ce crezi că îl ajută această funcţie pe el de tot pui punctul pe "crezi că îşi riscă el funcţia pentru 20 de euro?" normal că poate, că este un cacat de joc care peste cateva luni poate nu il va mai juca şi asta e, nu îi mai ţineţi apărarea dacă nu ştiţi ce fel de om este, nu cred că star ar face degeaba această plangere dacă nu vorbea cu el înainte, nu îi dădea o adresă de skype prin care să vorbească, nu cred că ştia el de acel cont de skype, să fim serioşi, am mai auzit atatea cacaturi.. şi eu pot avea o funcţie şi să dau o ţeapă şi să îmi sară un moderator în apărarea că nu ştiu ce.. lăsaţi-mă cu copilării de-astea, în concluzie, da, eu cred că este ţepar şi punct.

Link to comment
Share on other sites

Am citit to ce ați avut de zis, sincer nu știu ce să zic. Dacă țin bine minte acel ID de Skype nu era al lui, el însuși a zis ca e fratele lui Bogdan,pe lângă asta el ți-a zis să îl contactezi pe messenger.

Așteptăm să zică și Viorel ce are de zis, dacă are, eu nu știu ce să zic în situația asta.

Link to comment
Share on other sites

  • WopsS locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.