Jump to content

GameMode ReInForce (Fostul) + Panel + Index


Diablo

Recommended Posts

On 26.10.2016 at 1:01 AM, Tud0r. said:

Pai da no? Sa zikem ca a mai bagat si el cateva texte modificate cateva event-uri FURATE din saints si pin system. In rest nema.

:)))) Bula mea [..]

On 26.10.2016 at 2:49 AM, DaEdRiC-FoX said:

fiecare face ce știe și ce poate, nu va mai d.a ti mari scripterii în fața altora ca e înjositor.

Si gata , terminați cu offtopicul.

FoX una e sa faci si alta e sa furi

 

 

CU ASTA AM TERMINAT ! PWP UZZI25

2c4AJX1.png

Link to comment
Share on other sites

On 26/10/2016 at 0:49 PM, DaEdRiC-FoX said:

fiecare face ce știe și ce poate, nu va mai d.a ti mari scripterii în fața altora ca e înjositor.

Si gata , terminați cu offtopicul.

cf frt? pai da no? Eu nu is mare skripter. c naibii?

10 hours ago, MMihaitza said:

Eu am zis ca a fost un edit... Nothing more. + ca am facut ce stiam la vremea aceea. Deci STFU.

oKE

Retras

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Edit, greseala

Edited by Diablo
Edit, greseala

Liber ca pasarea cerului.

#DELETEBUGGED #FUCKBUGGGED

P.S.:Tu plodule, da tu plodule nu te gandii ca am ciuda pe bugged, nu eu am ciuda pe faptul ca acapareaza din ce in ce mai mult mintile copiilor mai straluciti si ii transforma in scammer si viitori boschetari. Hai sa schimbam ceva! Hai sa schimbam Romania!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 5 months later...
La 10.02.2016 la 11:27, RybaK a spus:

 

Sterge link download. Nu face o prostie. Este prea bun pentru toti noobi din Romania. Toti copii de 10 ani care nu stiu sa dea kick isi fac server si se dau mari scripteri pe munca altora. 

L-ai luat tu si gata? "Sterge link download" doamne ce-ati mai ajuns frate, sa va pierdeti mintile la jocuri, duceti-va la mamica voastra acasa, ca nu e gata mamaliga.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...
  • 2 months later...
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.