Jump to content

ForTeam Romania 2013 BY REDFORFE


AliaS

Recommended Posts

l-am incercat merge ,dar imi da crash  gta nustiu dece :((

Ca sa va mai fie mai usor am schimbat pe v 0.3.7 si am adaugat ce nu era , download de pe girle share !

Edited by AliaS
Link to comment
Share on other sites

Sa dus gta sa  , eu eram singuru care il mai detineam , decat sa il las in paragina sa se bucure altii ... nici redforce nu o mai are ;))

 

Revin si cu poze dupa ce incerc sa imi rezolv problema la gta !

Edited by AliaS
Link to comment
Share on other sites

Ba nu mai dati tuturor newbielor Gm uri in palma chiar si asa cum este samp-ul din Romania !!!

Lasatii sa mai isi bata capul putin, schimba numele si creditele si se dau mari scripteri.

Dupa cum stiu eu acest Gm are niste sisteme speciale si are o interfata atractiva deci...foarte bun pentru acei "owneri" de servere :3 schimba creditele si aia e

P.s Eu in locul tau i-as da Delete

Edited by Maje
Link to comment
Share on other sites

  GG, bine ai facut ,este un gm bine lucrat 

P.S are unele buguri minore la spawn-urile factiunilor dar ...se rezolv rapid nu sunt majore

Gandeste-te ai fi pus Gm astazi iar maine "unii" si-ar fi deschis servere cu el

Oricum la baza Gm bun

Link to comment
Share on other sites

La 08.11.2015, 20:27:02, AliaS a spus:

O mica introducere :

Acest gamemode a fost postat in 2013 de un baiat de la h-gaming care a editat prin el , vreau sa precizez ca si eu am invatat sa scriptez putin cate putin din acest gamemode , gm-u e  forteam doar numele este schimbat.

Joburi :

Bodyguard

Boxer

Micrero

Sofer de Camion

Fabricant Droguri

Vanzator pizza

Agricultor

Gunoier

Factiuni:

Politie LS

FBI/ATF

National Guard

SMURD

HeadHunterz

Los Fiore

Hitman Agency

Studio ProTV

Taxi ABC

Russian Boys

School Instructors

Yakuza

UST

Tow Car

SOA

Alte Sisteme :

Sistem News

Sistem Sound

Sistem Car ( Portbagaj , Tunning , Masini)

Sistem Famili

 

 

......

Download :

 

Virus Total : https://www.virustotal.com/ro/file/89fc082a53958c4e3ebdce391128144e07a71b1c366e02b3978f8eb3f6bae51a/analysis/1447007109/

! Din pacate nu am putut face poze deoarece m-am lasat si nu mai am gta sa in pc .

 

 

De ce ai postat gm daca nu pui link de downloand , de poza

Link to comment
Share on other sites

@Maje Nu trebuia sa il influentezi pe @AliaS ce sa faca acum cu tot respectul... adica el a vrut sa publice un proiect cu niste systeme unice si daca a fost alegerea lui de a posta acest GM asta e... + in acele minute in care a fost publicat linkul multi l-au luat , nu numai tu si poate chiar si acei ,,newbie " de care te referi tu . :P Alias ti-as recomanda sa pui GM-u la loc pentru ca cum am zis mai sus , in minutele sau orele ma rog nu am stat sa le numar , le-au putut lua multa lume daca vroia.Oricum bafta in continuare , faci ce vrei . :D 

Link to comment
Share on other sites

@AliaS , pe lângă ce a spus și @KingBoxing2323 , și eu aș zice să-l pui înapoi pentru că acei câțiva care au reușit să-l descarce s-ar putea să încerce să-l vândă, așa că mai bine s-ar bucura toți de el decât să facă alții afaceri cu el. Stai liniștit, nu am spus asta pentru că îl vreau eu sau chestii din astea, doar ți-am spus.

Edited by Alexx.
Link to comment
Share on other sites

On 12.11.2015, 13:32:58, Maje said:

A sters linkul de download deoarece acel GM este bun (foarte) si nu vrea sa de-a newbie-lor un Gm gata facut in palma

 

P.S Pune-ti mana si munciti nu edit apoi va da-ti mari scripteri

Prietene nu este normal ce faci , acest topic este pentru a publica gm ce nu mai au nevoie de ele , nu pentru a publica 5 minute , nu erai obligat sa postezi este alegerea ta ce faci , dar sa stergi dupa 5 minute este bataie de joc

text.gif

SKIPE : EDUARD.SENNOW

Link to comment
Share on other sites

Se cunoaste Romania plina de NOOBI ba va dau TeamViewer sa vedeti ca nu il am baaaaa nu il am,nu il am dar asta e Romania plina de noobi  ce sa faci !!!!!

P.S 1 Bravo @Alias ca imi dai dreptate si sper sa ma auda si acei "owneri" care deschid srv peste noapte cu 0/50 si se cred mari scripter dand edit la gm nume si /credits si se cred mari scripteri 

 

P.S 2 Asta E SA-MP-ul Romanesc nu ai cei face,s-a dus de rapa !!!!!!!!!!!!!!

Edited by Maje
Link to comment
Share on other sites

On 12.11.2015, 13:32:58, Maje said:
2 hours ago, Maje said:

Se cunoaste Romania plina de NOOBI ba va dau TeamViewer sa vedeti ca nu il am baaaaa nu il am,nu il am dar asta e Romania plina de noobi  ce sa faci !!!!!

P.S 1 Bravo @Alias ca imi dai dreptate si sper sa ma auda si acei "owneri" care deschid srv peste noapte cu 0/50 si se cred mari scripter dand edit la gm nume si /credits si se cred mari scripteri 

 

P.S 2 Asta E SA-MP-ul Romanesc nu ai cei face,s-a dus de rapa !!!!!!!!!!!!!!

Nu ai dreptu sa faci pe nimeni nob , stiu ca sunt sute de server indentice care unii nici numele nu il schimba , eu nu am avut niciodata un server propriu pt ca succesu nu vine peste noapte , poti sa ai un gm unic 100% si sa nu ai succes cu el  ,,dar unu care are gm tau poate avea succes cu el , este dupa noroc acum  

text.gif

SKIPE : EDUARD.SENNOW

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.