Jump to content

GameMode BigZone


Ath9

Recommended Posts

las si eu un Comentariu aici,Deci:1) baza de date se incarca,dar trebuie,sa stergi 2 linii,::liniile care apare,la incarcarea pe mysql. <2) trebuie deschis Gamemodul cu pawno si trecut...datele bazei de date  la Linia!:        mysql_log(LOG_ERROR | LOG_WARNING, LOG_TYPE_HTML);
    SQL = mysql_connect( "Ip-ul _DB", "Useru", "useru-depinde cum v-a creat baza", "Parola Password" );     <<<<<<<<aici pentru ,a Rula GAmemodul .pe baza de date,          ...3) Buguri,sunt destule, Exemplu 24/7 de langa spawn,intrarea,, F-----Enter---------

si multe altele +Gps+ factiunile+DS                                 ce Drept ,sa fie Frumos,aveti de lucrat 30% sa mearga bine 70% pe placl vostru,

Link to comment
Share on other sites

Baza de date este foarte buna dar mulți dintre voi nu știți sa o folosiți. Bug urile sunt câteva dar am spus sunt minore dacă stați maxim o ora pe acest gamemode toate sunt rezolvate. Vi-O spun din propria experiență. 

Respect acestei comunitati, dar mai presus respect membrilor ei !

Link to comment
Share on other sites

Baza de date este foarte buna dar mulți dintre voi nu știți sa o folosiți. Bug urile sunt câteva dar am spus sunt minore dacă stați maxim o ora pe acest gamemode toate sunt rezolvate. Vi-O spun din propria experiență. 

Ha? Buguri minore =)))))))))? Nu mai minti poporul cu televizorul.

 

Jonnny în urma cu ceva timp am fost chemat sa fac un sistem la acel gamemode. Nu a fost problema sI l-am făcut. Nu pot spune ca am credite în acest gamemode pentru ca ar fii banal. Dar după ce am făcut sistemul toți au uitat si nu a mai recunoscut nimeni. Este decizia mea de a-l posta. 

Baza de date nu trebuie refăcută chiar deloc. Dacă știi Cum se mănâncă e mai simplu ca Bună ziua . Poate peste câteva săptămâni voi rezolva toate bug urile si îl voi posta. Intre timp puteți sa le rezolvați voi. Dacă aveți nevoie de suport la el, aveți în y!m la profilul me

 Si tu ai devenit scripter peste noapte care faci sisteme de la 0 dar nu stii ce-i aia o variabla?

Revenind la gamemode, va dau un pont, daca nu aveti habar in pawn, nu va apucati sa va deschideti server cu el, are buguri mai grave de cat va imaginati si o sa va uitati la el ca un pescar la pluta.

Eu am lucrat o perioada buna de timp la acest gamemode si inca lucrez, insa am spus, are buguri grave care vor afecta jucatorii (doar daca aveti si nu va jucati singuri cu /flymode).

 

Cu talent, InSide.

Edited by InSide*
Link to comment
Share on other sites

 

Ha? Buguri minore =)))))))))? Nu mai minti poporul cu televizorul.

 

 Si tu ai devenit scripter peste noapte care faci sisteme de la 0 dar nu stii ce-i aia o variabla?

Revenind la gamemode, va dau un pont, daca nu aveti habar in pawn, nu va apucati sa va deschideti server cu el, are buguri mai grave de cat va imaginati si o sa va uitati la el ca un pescar la pluta.

Eu am lucrat o perioada buna de timp la acest gamemode si inca lucrez, insa am spus, are buguri grave care vor afecta jucatorii (doar daca aveti si nu va jucati singuri cu /flymode).

 

Cu talent, InSide.

Stim cu totii care l-au deschis sa sunt doar cateva buguri, da minore. Tu ce ai editat ca altceva nu i-ai facut era o versiune mult mai veche. In legatura cu sistemul pe care zici tu ca nu l-as fii facut, poti sa te convingi singur pe comunitatea care apare si in titlu, pentru ca am fost mentionat in legatura cu sistemul. Se vede inca de cand iti citesc post-ul ca, crapi in interior de ciuda, pentru ca erai pintre singurele persoane care il aveau. Acum este gratis, si poti sa te obisnuiesti cu asta, iar la sfaristul postului ai lasat acel mesaj "Cu talent, InSide". Te faci de ras, ce talent ai tu? de a spune minciuni pe loc? Un copil plin de el.

Respect acestei comunitati, dar mai presus respect membrilor ei !

Link to comment
Share on other sites

Stim cu totii care l-au deschis sa sunt doar cateva buguri, da minore. Tu ce ai editat ca altceva nu i-ai facut era o versiune mult mai veche. In legatura cu sistemul pe care zici tu ca nu l-as fii facut, poti sa te convingi singur pe comunitatea care apare si in titlu, pentru ca am fost mentionat in legatura cu sistemul. Se vede inca de cand iti citesc post-ul ca, crapi in interior de ciuda, pentru ca erai pintre singurele persoane care il aveau. Acum este gratis, si poti sa te obisnuiesti cu asta, iar la sfaristul postului ai lasat acel mesaj "Cu talent, InSide". Te faci de ras, ce talent ai tu? de a spune minciuni pe loc? Un copil plin de el.

Varule, nu te lua cu mine ca esti decat un anonim. Ma faci pe mine copil, a? =)))

Si stai linistit bai johnny carlig, ca n-aveam nici-o versiune veche nebunule, aveam ultima versiune inainte sa li se duca comunitatea in primul sant nimerit.

Imi zici tu mie ca sunt buguri minore, da ho ma nebunule ca nici n-ai jucat 10 minute pe el si deja esti developerul la mod.

Si usor cu atacurile la adresa mea ca nu prea te vad bine, anonim mic care esti tu.

p.s: Bugurile de le-am rezolvat eu personal sunt inca prezente pe modul actual de pe Bigzone si tu imi spui mie ca am una veche? =))))) Usor scriptere de profesie.

Edited by InSide*
Link to comment
Share on other sites

Oricum acel gm a fost postat prima si prima data de mine pe www.pawn-team.ro si acuma va dati toti mare ca il aveti+ inside are dreptate, sunt mii de buguri. P.S: scuzati de reclama

                     

  Serverul meu de Discord: Click aici       a7DfKP7.gif                                                                      FGIfknL.gif

k35T5Nb.png                                                                                                                                                                                                                                                                                                I0aS856.gif

Link to comment
Share on other sites

Varule, nu te lua cu mine ca esti decat un anonim. Ma faci pe mine copil, a? =)))

Si stai linistit bai johnny carlig, ca n-aveam nici-o versiune veche nebunule, aveam ultima versiune inainte sa li se duca comunitatea in primul sant nimerit.

Imi zici tu mie ca sunt buguri minore, da ho ma nebunule ca nici n-ai jucat 10 minute pe el si deja esti developerul la mod.

Si usor cu atacurile la adresa mea ca nu prea te vad bine, anonim mic care esti tu.

p.s: Bugurile de le-am rezolvat eu personal sunt inca prezente pe modul actual de pe Bigzone si tu imi spui mie ca am una veche? =))))) Usor scriptere de profesie.

@Ath9. Termina-ti am-2. Sunte-ti scripteri mari , va inteleg , dar cerati-va in alta parte , nu suntem pe islaz.

  • Upvote 1

j3V8Znq.png

5IGyOAw.png

Link to comment
Share on other sites

Eu am terminat dar observi si tu ca eu nu îi răspund? Ce vorbe spune el aici presimt ca o sa fie sancționat.  Se lauda pe munca altora.  Când îl văd cu atâtea fițe.  Știu.  E ușor sa iei un gamemode sa îi schimbi numele si gata e al tău Cum a făcut si el dealt fel. Dacă mă pun cu el, postez versiunea actuala de pe server si îi închid gura. Dar fără rost. Se găsesc mereu oameni care sa spună " a fost postat pe comunitatea mea prima data " sau " plin de buguri" si tot așa. 

Edited by Ath9

Respect acestei comunitati, dar mai presus respect membrilor ei !

Link to comment
Share on other sites

Eu am terminat dar observi si tu ca eu nu îi răspund? Ce vorbe spune el aici presimt ca o sa fie sancționat.  Se lauda pe munca altora.  Când îl văd cu atâtea fițe.  Știu.  E ușor sa iei un gamemode sa îi schimbi numele si gata e al tău Cum a făcut si el dealt fel. Dacă mă pun cu el, postez versiunea actuala de pe server si îi închid gura. Dar fără rost. Se găsesc mereu oameni care sa spună " a fost postat pe comunitatea mea prima data " sau " plin de buguri" si tot așa. 

Foarte corect.
Copii copiatori ....
Nu puteti scripta sau chiar sa face-ti un server ? Invatativa  ! Din greseli se invata ! Faceti-va un GameMode al vostru cu sisteme unice ! Cu noi Joburi si Noi Factiuni si alte lucruri ce ar atrage playeri !

Link to comment
Share on other sites

Eu am terminat dar observi si tu ca eu nu îi răspund? Ce vorbe spune el aici presimt ca o sa fie sancționat.  Se lauda pe munca altora.  Când îl văd cu atâtea fițe.  Știu.  E ușor sa iei un gamemode sa îi schimbi numele si gata e al tău Cum a făcut si el dealt fel. Dacă mă pun cu el, postez versiunea actuala de pe server si îi închid gura. Dar fără rost. Se găsesc mereu oameni care sa spună " a fost postat pe comunitatea mea prima data " sau " plin de buguri" si tot așa. 

Posteaza prietene ce versiune vrei tu ca toate sunt buguite. Si hai ca te faci auzit pe spatele meu si-ti dau si vre-o 2 perechi de palme sa te linistesti cu talentele astea de moderator.

Si nu te mai da tu mare scripter pe aici ca esti doar un puradel care stie sa dea copy / paste.

Link to comment
Share on other sites

 

Ha? Buguri minore =)))))))))? Nu mai minti poporul cu televizorul.

 

 Si tu ai devenit scripter peste noapte care faci sisteme de la 0 dar nu stii ce-i aia o variabla?

Revenind la gamemode, va dau un pont, daca nu aveti habar in pawn, nu va apucati sa va deschideti server cu el, are buguri mai grave de cat va imaginati si o sa va uitati la el ca un pescar la pluta.

Eu am lucrat o perioada buna de timp la acest gamemode si inca lucrez, insa am spus, are buguri grave care vor afecta jucatorii (doar daca aveti si nu va jucati singuri cu /flymode).

 

Cu talent, InSide.

Si tu esti scripter?

 

Mi-ar fi rusine sa zic: ( https://www.sa-mp.ro/forums/topic/22089-problema-script/#comment-123872 )

Posibil ca functiile de le folosesti tu sa fie intr-un include pe care tu nu-l ai in gamemode.

Link to comment
Share on other sites

Posteaza prietene ce versiune vrei tu ca toate sunt buguite. Si hai ca te faci auzit pe spatele meu si-ti dau si vre-o 2 perechi de palme sa te linistesti cu talentele astea de moderator.

Si nu te mai da tu mare scripter pe aici ca esti doar un puradel care stie sa dea copy / paste.

Ma fac auzit pe spatele tau? Pai cand cineva aude de tine ii fuge gandul la "jalnic/plagiator/saracie/de neincredere". Asta este reputatia care ti-ai capatat-o de-a lungul timpului. De accea nu as vrea sa ma fac cunoscut pe spatele tau. TU sa imi dai mie 2 perechi de palme? Mai usor cu amenintarile ca exagerezi si nu imi place.

Eu nu m-am dat niciodata mare scripter.Si cred ca ar trebui sa mai numeri odata varsta fiecaruia si vedem dupa cine este puradelul.

Respect acestei comunitati, dar mai presus respect membrilor ei !

Link to comment
Share on other sites

Hai ca am inceput sa va dau atentie si va haladiti p'aici bai asta care scrii "accea" =))))))))

Nu te crezi puțin cam arogant!? 

Băiatul a postat un game-mod mai mult sau mai puțin reușit, ce treabă ai tu aici!?

Vorbești tuturor de sus de parcă ai fi vre-un star în devenire sau vreo persoană publică, crede-mă puștiule nici părul la pulă nu ți-a dat și ești deja cu nasul pe sus, îmi este milă de ce vei devenii cu un astfel de comportament, dar nu e nimic, țara are nevoie și de gunoieri, spălători de străzi sau măturători.

Sincer nu știu nici de ce mă bag, probabil nici nu-mi meriți atenția dar am să încerc să-mi moderez ieșirile de genul, asta ar fi prima dar probabil și ultima.

P.S: Nu-mi veni cu un reproș de genul, ”perechi de palme, smardoi, anonim, haladitisau ce alt contra argument te mai ține vocabularul sărăcăcios de care ai dat dovadă.

Sănătate și toate cele bune.

 

Edited by edwardo
Link to comment
Share on other sites

Nu te crezi puțin cam arogant!? 

Băiatul a postat un game-mod mai mult sau mai puțin reușit, ce treabă ai tu aici!?

Vorbești tuturor de sus de parcă ai fi vre-un star în devenire sau vreo persoană publică, crede-mă puștiule nici părul la pulă nu ți-a dat și ești deja cu nasul pe sus, îmi este milă de ce vei devenii cu un astfel de comportament, dar nu e nimic, țara are nevoie și de gunoieri, spălători de străzi sau măturători.

Sincer nu știu nici de ce mă bag, probabil nici nu-mi meriți atenția dar am să încerc să-mi moderez ieșirile de genul, asta ar fi prima dar probabil și ultima.

P.S: Nu-mi veni cu un reproș de genul, ”perechi de palme, smardoi, anonim, haladitisau ce alt contra argument te mai ține vocabularul sărăcăcios de care ai dat dovadă.

Sănătate și toate cele bune.

 

Nici nu stii cu cine stai de vorba si ma faci pe mine pusti? Esti ridicol coaie, vezi in pula mea de comunitatea ta pe care te joci doar tu si nu mai intervenii aici ca ultima zdreanta care cauta anturaje.

Nu ma lua tu pe mine cu sanatate si toate cele bune ca daca iti aud vocea pe skype esti un soricel din desene animate.

Link to comment
Share on other sites

Nici nu stii cu cine stai de vorba si ma faci pe mine pusti? Esti ridicol coaie, vezi in pula mea de comunitatea ta pe care te joci doar tu si nu mai intervenii aici ca ultima zdreanta care cauta anturaje.

Nu ma lua tu pe mine cu sanatate si toate cele bune ca daca iti aud vocea pe skype esti un soricel din desene animate.

Din reply-ul ăsta nu mi-ai arătat nimic decât că am avut dreptate în cele ce-am spus, cum ziceam, un limbaj de mahala, contra argumente de vocabular sărăcăcios.

Dar până la urmă ce semeni aia culegi, nu?

Și lasă comunitățile deoparte, că din punctul meu de vedere ești doar un mic amator ce vrea să exceleze dar dă nu-ma rateuri, ultimul meu răspuns, înjură/critică/ceartă-te singur cât vrei, succes cu comunitatea (Râde pe burtă)!

Edited by edwardo
Link to comment
Share on other sites

Din reply-ul ăsta nu mi-ai arătat nimic decât că am avut dreptate în cele ce-am spus, cum ziceam, un limbaj de mahala, contra argumente de vocabular sărăcăcios.

Dar, până la urmă ce semeni aia culegi, nu?

Și lasă comunitățile deoparte, că din punctul meu de vedere ești doar un mic amator ce vrea să exceleze dar dă nu-ma rateuri, ultimul meu răspuns, înjură/critică/ceartă-te singur cât vrei, succes cu comunitatea (Râde pe burtă)!

=))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Cat de retardati esti, se vede in pula mea ca d'abea ai luat buletinul de la politie dupa cum te exprimi.

Link to comment
Share on other sites

Omg,calmati-va,nu vad nimic care sa fie legat de GameMode..............

Sunteti copilarosi,da mai terminati :| 

Ofer servicii de web designer/developer(contact me pentru portofoliu etc)

Metode de plata: Paysafecard,Skrill,PayPal,Bitcoin

Ofer si servicii de Penetration Testing.

Vand si VPN-uri. 5 euro pe luna

Skype: live:mrtunne.tkcode

Discord: https://mrtunne.info/discord

Link to comment
Share on other sites

A dat Boala in voi mai pe romaneste Fiecare din voi Observ ca suferiti de Pasarik ...Fratilor pasarik se cauta pe strada in cluburi , Discoteci,Parculete pe o banca.Nu pe Site.

Daca acum cand e cald afara voi tot pe Pc stati la iarna la fel. Cand pl mea mai esiti sa va recreatii creierul ala infectat de SA:MP, GAMEMODE-URI si altele.

 

Edited by Pokie
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.